Jak na olejový zábal?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1ef1db1489af9a2b4208646a7ef5196bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rehny
81-160
81-160


Založen: 29.3.2013
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: pá březen 29, 2013 11:07 am    Předmět: Jak na olejový zábal? Citovat

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jak děláte olejové zábaly. Ještě jsem ho nikdy neměla, ale chtěla bych to vyzkoušet. Dáváte to do mokrých nebo suchých vlasů? Četla jsem, že v suchých vlasech to občas vysušuje,ale jsem líná si je mýt vícekrát Very Happy. Když do mokrých, tak stačí si je jen namočit nebo si je mám rovnou umýt? A poslední dotaz, když chci nakonec olej vymýt, tak už si mám jen klasicky umýt hlavu, šampon (asi radši 2x) + kondicioner (ten tam být musí, jinak to nerozčešu). Děkuju moc za odpověď. Olej chci použít kokosový s ricinovým a hlavně na pokožku hlavy. Do délek a konečky jen co zbyde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: pá březen 29, 2013 11:34 am    Předmět: Re: Jak na olejový zábal? Citovat

Rehny napsal:
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jak děláte olejové zábaly. Ještě jsem ho nikdy neměla, ale chtěla bych to vyzkoušet. Dáváte to do mokrých nebo suchých vlasů? Četla jsem, že v suchých vlasech to občas vysušuje,ale jsem líná si je mýt vícekrát Very Happy. Když do mokrých, tak stačí si je jen namočit nebo si je mám rovnou umýt? A poslední dotaz, když chci nakonec olej vymýt, tak už si mám jen klasicky umýt hlavu, šampon (asi radši 2x) + kondicioner (ten tam být musí, jinak to nerozčešu). Děkuju moc za odpověď. Olej chci použít kokosový s ricinovým a hlavně na pokožku hlavy. Do délek a konečky jen co zbyde.


Já to dělám tak, že vlasy navlhčím rozprašovačem a do toho ten olej namatlu. Pokud bys chtěla vyloženě mokré, tak je mýt podle mě nemusíš Wink A co se vymývání týká, tak záleží, jak silný šampon (a vrsvu oleje na vlasech) máš. Mě stačí třeba šamponovat jenom jednou a mám po starostech Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá březen 29, 2013 6:49 pm    Předmět: Citovat

Jen doplnim, hodne zalezi i na tom, jak ti dana smeska sedne. Jsou tu holky, kterym olej z vlasy prcha jen projdou kolem koupelny a pak takove, ktere muzou drbat hlavu cely den nonstop a stejne maji praminkovate vlasy (casem se to ale "spravi").

Jinak hlavu si dopredu urcite myt nemusis, staci jen namocit pod sprchou (kdyz nechces davat do suchych vlasu). A myt tak nejak normalne, jak jsi zvykla Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 3:14 pm    Předmět: Moje zkušenost Citovat

Opláchla jsem si vlasy vodou, namazala kokosovým olejem (komplet, prostě všechno) . Šla jsem s tím spát. Ráno jsem to umyla šamponem Urtekram bez parfemace a heřmánkovým. Nepoužila jsem potom kondicionér, myla jsem 2x. Po uschnutí jsem měla vlasy hrozně suché, ale jemné. Nevím, jestli je to dobře nebo ne, ale takhle suché vlasy moc ráda nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.