Houba a ručník z mikrovlákna

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3577e982d10ead2b409878ee81ee5fb6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 11:13 am    Předmět: Houba a ručník z mikrovlákna Citovat

Hledala jsem v DM houbičky z mikrovlákna, protože tu někdo o nich psal, ale u nás je nemají. Také bych chtěla ručník z mikrovlákna, nevíte někdo, kde bych oboje našla? Děkuji.
_________________
http://prirodni-kosmetika.blogspot.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilcas
81-160
81-160


Založen: 5.2.2009
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 4:58 pm    Předmět: Citovat

jestli myslis takovy ty rychleschnouci rucniky z mikrovlakna, tak ty mivaji v outdoorovych obchodech..daji se sehnat v ruznych velikostech..o houbach jsem zatim neslysela Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 7:17 pm    Předmět: Citovat

Děkuji, ilcas. U nás ve městě jsem ručník nesehnala, tak jsem si objednala turban z mikrovlákna. Podobný mají v Avonu, ale je malý a byly to vyhozené peníze.

Zato z odličovací houbičky jsem nadšená (také z internetu). Úplně se obejdu bez odličovače, samotná houbička odlíčí stejně dobře jako olej a to i řasenku. Na oči stejně olej používám, protože jsou jinak vysušené. Ale ušetřím ho dost, a hlavně ušetřím odličovací tampony. Jsem ráda, že jsem se zbavila další věci na jedno použití.
_________________
http://prirodni-kosmetika.blogspot.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: čt listopad 07, 2013 10:28 pm    Předmět: Citovat

jestli se to resilo nekde, tak me nasmerujte..

zajimalo by me, jestli ty specialni mikrovlaknove rucniky (nebo turbany) na vlasy nejak pomahaji. cetla jsem, ze jsou dobre na kudrnate vlasy proti krepateni apod. coz je hezke, ale jde mi hlavne o susici schopnosti.
sajou lip vodu? budu mit rychleji suche vlasy?

(posledne jsem si myla rano a zdaly se mi vlhke snad jeste po sesti hodinach.. coz by se mozna nestalo, kdybych je poradne vydrbala frotakem Twisted Evil , ale to tady rozvadet nemusime Wink )

a pokud mikrovlakno ne, tak nemate nake jine finticky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá listopad 08, 2013 1:37 am    Předmět: Citovat

Mikrovlaknovy rucnik mam, i kdyz ho nepouzivam na vlasy (vic mi vyhovuje klasicky frote), ale z pouzivani mam par poznatku:

Saje vodu jako divy: Kolik toho do sebe dokaze nacucat je neuveritelne, aniz by z nej voda tekla ... a saje docela rychle. Neda se s nim "utirat" jako s beznym rucnikem, clovek se musi jakoby "poklepavat" jak kdyz se kuchynskou houbou snazi odsat louzi vody na lince Smile taky to nejde "setrit"

Uzasne rychle schne: Do auta/na cesty idealni, staci prehodit pres sedadlo a za chvili je suchy ... volne poveseny na vzduchu jeste rychleji. Nehrozi tedy zatuchnuti nebo zplesniveni, kdyz si da clovek trosku pozor (a ani nemusi moc velky).

Za sebe muzu jen doporucit, na vlasy je to otazka zda ti bude vyhovovat (ja to ani moc nezkousela, jsem spokojena s tim "svym starym" Laughing Ale na cesty uz shanim osusku Twisted Evil Pri me vysce je proste standartni rucnicek malej ... Twisted Evil

Ne ze by byl rychle mokrej a tim padem nepouzitelnej, ale ja se rada zachumlam .. Embarassed
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: pá listopad 08, 2013 9:05 am    Předmět: Citovat

mi prave vadi, ze normalni rucnik je tezky a nemuzu si ho nechat moc dlouho, bo to by mi pomohlo asi spis na zapareni nez na odsati vody.

(potrebu zachmlani chapu. taky to tam mam Smile )
dekuji za tvoje zkusenosti, pokud opravdu tak dobre saje, tak by to mohlo na ty vlasy fungovat..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá listopad 08, 2013 12:20 pm    Předmět: Citovat

Jakoze nevysusi ti je uplne do sucha samozrejme Smile A k te vaze .. v suchem stavu je lehci nez normalni rucnik, ale kdyz se nacuca do plna, tak je to tezka krava Laughing

Ale to se nacuca jen kdyz ho hodis do napusteneho umyvadla/vany, jinak je docela lehky Smile Rozhodne lehci nez normalni rucnik.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: pá listopad 08, 2013 1:07 pm    Předmět: Citovat

Laughing tak to jsem si ani nemyslela, ze by to vysusilo do sucha uplne.
ale cetla jsem, ze tim, ze to odsaje vic vody nez normalni rucnik (i tim promackanim), trva pak kratsi dobu, nez ty vlasy doschnou samy. coz by mohlo davat smysl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá listopad 08, 2013 1:44 pm    Předmět: Citovat

Jj, to bude asi fakt Smile No, az si priste budu umyvat hlavu, tak vyzkousim a dam vedet Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: pá listopad 08, 2013 8:53 pm    Předmět: Citovat

jee, to budes hodna, dekuju Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.