Caca Rouge versus Caca Marron

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Které dáváte přednost?
Caca Rouge
75%
 75%  [ 3 ]
Caca Marron
25%
 25%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 4

Autor Zpráva
Slečna Koblížková
0-7
0-7


Založen: 28.3.2013
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt březen 28, 2013 5:29 pm    Předmět: Caca Rouge versus Caca Marron Citovat

Ahoj holky, rozhoduji se mezi hennou Caca Rouge a Caca Marron. Je tu někdo, kdo je používá? Popř. bych byla ráda za fotografii pro inspiraci + jestli něco přidáváte a jak dlouho používáte, děkuji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gaia136
41-80
41-80


Založen: 28.11.2012
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: pá duben 12, 2013 3:24 pm    Předmět: Re: Caca Rouge versus Caca Marron Citovat

Slečna Koblížková napsal:
Ahoj holky, rozhoduji se mezi hennou Caca Rouge a Caca Marron. Je tu někdo, kdo je používá? Popř. bych byla ráda za fotografii pro inspiraci + jestli něco přidáváte a jak dlouho používáte, děkuji Smile


Ahoj, skúšala som obidve, ale nejaký zásadný rozdiel medzi nimi nebol. Možno je to aj tým, že hennujem už dlho Smile Túto Lush hennu som používala pol roka. Prvých pár farbení bolo úžasných, ale potom sa mi začali akosi rýchlejšie mastiť vlasy a keď sa objavili už aj lupiny, tak som s ňou skončila. Možno sú tam nejaké prisady, ktoré mi vadia, lebo inak som sa stretla len s pozitívnymi reakciami. Skús a uvidíš Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: so listopad 16, 2013 4:08 pm    Předmět: Citovat

Která je víc červená? Mám hnědé vlasy a chci je červené - nebo aspoň červené odlesky. Ne rezavé (i když to bych taky přežila Smile ) a rozhodně ne tm. hnědé nebo černé!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.