Selective
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f43ebba21bda7c43ea1615593e4864bcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: ne prosinec 08, 2013 6:52 pm    Předmět: SelectiveH Citovat

Hlásim, ze odtien Tabacco prestali dodávať na Slovensko . Takže som asi skončila čo ma aj mrzí pretože farba bola super , po 2 farbení tiež spkojnosť odrasty len jemne prešlo ale inak spokojnosť. Nuž tak som prešla na hnedú tej je všade dosť Very Happy Mám odtieň Bruno tuším a mala som to na hlave 30 min . Výsledok je stredne- tmavohnedá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: po prosinec 09, 2013 11:19 am    Předmět: Citovat

aj, to je nemilé, že ho přestali dodávat Sad a můžu se zeptat, zda se to vymývá? našla sem, že to má vydržet 6-8 umytí...

konečně se mi taky podařil najít český shop, co to prodává, nevím, jestli ti to pomůže, když si ze slovenska, ale ten odstín tabaco mají http://www.hairmarket.cz/eshop/milddirect-colour.html
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: po prosinec 09, 2013 11:53 am    Předmět: Citovat

lethality napsal:
aj, to je nemilé, že ho přestali dodávat Sad a můžu se zeptat, zda se to vymývá? našla sem, že to má vydržet 6-8 umytí...

konečně se mi taky podařil najít český shop, co to prodává, nevím, jestli ti to pomůže, když si ze slovenska, ale ten odstín tabaco mají http://www.hairmarket.cz/eshop/milddirect-colour.html



Už som tmavohnedá tak ostanem pri tejto hnedej :)No podla mna sa to zmyva dost rychle .... myslim, ze by to chcelo farbit hodne dlho aby sa to tak trochu napigmentovalo v tych vlasoch. No na neodfarbovane alebo este nikdy nebarvene vlasy to podla mna bude velmi dobra volba ale je to financne dost pálka teda Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: čt prosinec 12, 2013 3:18 pm    Předmět: Citovat

no právě, ta cena Rolling Eyes docela mimo moje možnosti, kdyby se to balení dalo aspoň použít na 2x, 3x... ale 200 ml je fakt málo Sad já barvím palettkou šamponem, tak přemýšlím o nějaké šetrnější alternativě, ale tohle asi nebude fakt pro mě (teda pro mou peněženku), ještě když se to tak moc vymývá Confused škoda no....
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.