Hesh Herbals -ayurvédska kozmetika

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f4fafdcee3506c4efefae7497e444aeaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: ne leden 26, 2014 3:35 pm    Předmět: Hesh Herbals -ayurvédska kozmetika Citovat

Milaskovia, prosím, máte skúsenosti s touto kozmetikou? Mám od tejto značky Brahmi Amla olejček a je úžasný a krásne vonia, a chcela by som si kúpiť aj šampón od nich, konktérne tento: http://www.dobradrogeria.sk/dobradrogeria/eshop/14-1-AJURVEDA/17-2-HESH/5/737-Hesh-Shikai-tekuty-sampon-200ml

používate ho niekto? Smile aaaa hlavna otazka, dá sa ten šampón zohnať v Bratislave? už som preliezla veľa obchodov (no dobre teda, len 2 Razz ) a nikde ho nemajú, hlavne že v Michalovciach(hennaivette) a Nitre (dobra drogeria) ano...nezdá sa mi to, aby ho v Ba nemali, poradte prosím Smile

(ak tu uz taka to tema je, ospravedlnujem sa Embarassed )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: ne leden 26, 2014 5:19 pm    Předmět: Citovat

S Hesh herbal mám zkušenost jen s olejem (neemovým bylinným). Moc spokojená jsem nebyla: jednak ta vůně je opravdu velmi pronikavá (tak, že s tím člověk nevydrží na hlavě dlouho), jednak složení je dost chemické. Confused
Dost možná, že šampony ale budou úplně jiného ražení. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisse
161-320
161-320


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: ne leden 26, 2014 5:28 pm    Předmět: Citovat

Mám zkušenost taky s Amla olejem,našla jsem v něm paraben :/ šampon určitě bude v nějaké zdravé výživě k dostání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: ne leden 26, 2014 5:47 pm    Předmět: Citovat

hej hej, aj ja som akurat pozrela čo je na krabičke a sice extrakty z byliniek prevyšuju, je tam aj zopar strašidelne znejucich veci, napríklad: ISOPROPYL MYRISTATE, CYCLOMETHICONE, ETHYLHEXYL,BHT, METHOXYCINNAMATE... Surprised

tie som si predtym moc nevšímala Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.