Šampón dr.organic

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=165178038e6b362cd5586248b4984bf9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
andilekbezkridel
8-20
8-20


Založen: 21.4.2012
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út leden 28, 2014 11:53 am    Předmět: Šampón dr.organic Citovat

Ahoj, tak jsem v jednom obchodě objevila kosmetiku pro mě zatím neznámou značky dr.organic a vyzkoušela si od nich koupit šampón, zalíbilo se mi že má být sto pro přírodní, bez parabenů atd. a musím říct, že zatím se mi i po několikátém použití (šampóny teda střídám různé) zdá dost dobrý. mámě sem od této značky koupila sprcháč a taky chrochtá blahem Smile Co vy? Máte s touto značkou někdo zkušenosti? Zkoušela jsem tu najít někoho kdo už má a nenašla jsem. Sice je trošku dražší, ale pokud by měl vlasům sedět, klidně ho budu kupovat. Koupila jsem si tento s vitamínem E. http://eshop.drorganic.cz/sampon-vitamin-e-%28id-64799%29 a teď ještě dost uvažuju o pleťovém krému s arganovým olejem Rolling Eyes chjo, to bude zas peněz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st únor 05, 2014 8:33 am    Předmět: Citovat

Shodou okolností jsem též pořídila šampon s vitamínem E. Měli celkem velký výběr různých šamponů, ale nějak mi v ruce přistál zrovna tento.
Včera jsem vlasy myla a za první použití hodnotím velmi kladně. Vlasy jsou velmi dobře rozčesatelné, nevržou, jsou hebké, nevysušené. Jen jsem si od O´right šamponů zvykla na výraznější vůni. Dr.Organic necítím skoro vůbec, ale možná to bude jen tento konkrétní šampon.
Ještě uvidím jak moc se po něm budou vlasy mastit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.