CHI vs BIOSILK ?!

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4dc4f1d7fdf96f835c5bf4d30e169f14Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Beush
0-7
0-7


Založen: 11.10.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po říjen 11, 2010 11:46 am    Předmět: CHI vs BIOSILK ?! Citovat

Máte niekto skúsenosti s výrobkami od CHI A BIOSILK, konkrétne ma zaujíma rada s prírodným hodvábom CHI Silk Infusion a Biosilk Silk Therapy, poprípade aj iné produkty. Mám melírované vlasy, velmi jemné, ktoré sú od melíru od polovice suché, rozšiepené a lámu sa. Potrebujem niečo, čo ich dá dokopy, určené na jemné vlasy a počula som veľa chvály na spomínané prípravky. Ďakujem za rady, názory... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po říjen 11, 2010 11:56 am    Předmět: Citovat

Mrkni sem, máme tu o tom vlákno. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Beush
0-7
0-7


Založen: 11.10.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po říjen 11, 2010 12:07 pm    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Mrkni sem, máme tu o tom vlákno. Wink


Dik, som pozerala už dávnejšie, ale príliž nepomohlo..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Crazynka
81-160
81-160


Založen: 3.8.2011
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2012 2:01 pm    Předmět: Citovat

Tak po delším "bezsilikonovým" období jsem se rozhodla vyzkoušet zázrak jménem Biosilk Silk Therapy Smile jo, vím, že je to silikonová bomba, ale mám za to, že koncům vlasů je to úplně jedno Smile a zatím můžu říct, že jsem úplně maximálně nadšená! Příjemně voní, vlasy se nádherně lesknou a ještě nádherněji rozčesávají, prostě pohádka Laughing
Když jsem objednávala, tak jsem se nejdřív nemohla rozhodnout, jestli vyzkoušet spíš tenhle Biosilk, nebo Chi Silk Infusion, a nakonec mě v balíčku čekalo velice přijemné překvapení v podobě malého balení Chi, takže brzo budu porovnávat Smile zatím můžu říct, že Chi mi nijak moc pěkně nevoní, připadá mi jako pánská kolínská Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bonbbonek
8-20
8-20


Založen: 3.9.2012
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: so prosinec 21, 2013 12:25 pm    Předmět: TEKUTÉ HEDVÁBÍ Citovat

Ahojky! Narazila jsem někde na blog o Tekutém hedvábí od Biosilk - zkooušel jste to už někdo? Jaký na to máte názor? V popisku je, že se jedná o čisté hedvábí, přírodní vitamíny a rostlinné výtažky, ale jako první dvě složky ve složení jsou cyclomethicone a dimethicone...tak nevím Sad Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Samirah
21-40
21-40


Založen: 8.11.2013
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: so prosinec 21, 2013 1:26 pm    Předmět: Citovat

Já používám CHI hedvábí, je úžasné, krásně voní a vlasy jsou po mě skvostné! Koupila jsem si v akci velké balení, mám ho už snad půl roku....(nemá žádné silikony) S tím co píšeš zkušenosti nemám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miňule
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Duchcov

PříspěvekZaslal: čt únor 13, 2014 12:22 am    Předmět: Citovat

Mě tedy CHI moc nepotěšilo, vůbec mi nevoní a nijak mi to s vláskami nic nedělá Sad
_________________
Serenity Basteela *Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aalyiah
21-40
21-40


Založen: 20.2.2013
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: čt únor 13, 2014 3:18 pm    Předmět: Citovat

ja som teda biosilk zatial nemala, len CHI a ten je výborný. Voňa je sice mužskejšia ale mne to neprekáža vonia pekne a dlho vydrží, stále mám doma miniatúrku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.