Černá listina kadeřnic
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 51, 52, 53  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d7f86f1b73510a8f970795d21c7496d0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sinnerion
41-80
41-80


Založen: 13.3.2011
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2013 12:59 pm    Předmět: Citovat

Tři tisíce, to je děs Shocked A ještě za tohle!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anabel
0-7
0-7


Založen: 13.8.2013
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2013 7:35 pm    Předmět: Citovat

vlasy si samozřejmě pěstuju, používám pouze kerastase kosmetiku už pěknou řádku let. Na mytí, péči a úpravu vlasů si vždy vyhradím půl dne. Jinak bych takové vlasy těžko měla. Také mě běžně zastavují lidi a obdivují jak je mám krásné a hlavně dlouhéSmile Ke kadeřníkovi jsem měla vždy strach jít, hlavně kvůli škubání vlasů a vůbec, když si člověk něco roky pěstuje tak má prostě strach. Ale je fakt, že do půli stehen co jsem je teď měla byly hold už delší a sama jsem se odhodlávala si je nechat někde odborně zkrátit. Přítel mi na to dal i peníze, tak jsem prostě šla. A počítám s tím, že za takové peníze, se postarají. Sama jsem se přesvědčovala ať nevyšiluju, že to bude ok. No a pěkně jsem se přepočítala. Na druhou stranu je fakt, že mám problémy s asertivitou, tak jsem prostě dostala ukázkovou lekci Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arezet
21-40
21-40


Založen: 14.6.2013
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: čt listopad 28, 2013 2:18 pm    Předmět: Salon Flumen Kralupy nad Vltavou Citovat

Ahoj,
tak taky se přidám a snad někomu zachráním vlasy.
Nedoporučuju kadeřnictví či Salon Flumen v Kralupech nad Vltavou,v životě mě žádná kadeřnice tak neoškubala jako tam,nebylo mi nabídnuta kosmetika na úpravu vlasů při mytí,při foukání a konečné úpravě.Takže výsledek neštrné zacházení,neštrně provedený střih,nešetrné zacházen ís vlasy,žádné přípravky(musela jsem o ně požádat,jinak bych tý kadeřnici rozbila hubu).Je to už rok co mě takhle oškubala a dote´d když jdu kolem,mám chuť tam zas vlést a seřvat je na 2 doby co provedly mým vlasům.Ještě ten den jsem musela jít jít jinam,protože i když mám právo na úpravu,pokud by to kadeřnice zvorala,ale radši jsem šla jinam a tam mi vlasy daly dopořádku a říkaly kdo Vám to proboha udělal,tak jsem se jim pochlubila a oni pochopili,prootže mnoho lidí mělo stejný zkušenosti.Takže do Salonu Flumen v Kralupech vůbec nelezte,protože by to odneslyvaše vlasy ve velkém,mám známého,kter ýse tam nechal ostříhat a bohužel anichlapyneumí ostříhat,stříhali tam i mého přítele(má kudrnaté vlasy-malé prstýnky) a když jsem viděla jak s jeho vlasy zachází,tak jsem mylslea,že tu kadeřnici zabiju.Oni to tam mají rozdělený,že jedná střihá chlapy a druhá ženský.Tak jsem já najivka myslela,že ta druhá stříhá dobře co stříhá ženský a bohužel jsou dřeva obě Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e.Fee
41-80
41-80


Založen: 16.9.2013
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: čt únor 20, 2014 7:32 am    Předmět: Citovat

Také přispěji špatnou zkušeností s kadeřnicí. Chrudimačky (a okolí), vyvarujte se kadeřnictví Kristýna (Radoušova ul.). Šla jsem tam na doporučení mé vedoucí, když jsem hledala kadeřnici, která splní mé skromné přání - střih konečků o 1 cm. Vychvalovala ji do nebe, tudíž jsem neodolala. Už když jsem k ní přišla, měla tam paní, které dělala melíry, nevím, jestli to dělají všechny kadeřnice, ale tahle ty vlasy po melírech rozčesávala tupírovacím hřebenem, tudíž té chuděře vlasy rvala, aby ty chuchvalce po melírech rozčesala. Už ten okamžik jsem se měla sebrat a utéct. Když jsem přišla na řadu já, klasicky mi vlasy umyla a poté započala stříhat. Nejméně 16x jsem jí opakovala, že to chci zkrátit jen o 1 cm, byla velice chápavá, všechno odkývala. Ještě mi nezapomněla pochválit, jak mi jdou vlasy krásně do objemu (to má recht, věčně mám hlavu jak lvice či ježibába Laughing ).

Výsledek: z 1 cm bylo rázem 8 cm, pokožka hlavy a vlasy spálené od fénu, a mé údajně krásně objemné vlasy přepatlala čímsi, co způsobilo naprosté zplihnutí a umaštění vlasů. V tom šoku jsem nebyla schopna ničeho, zaplatila jsem jí, poděkovala, jak mě krásně ostříhala a se slzamy v očích běžela domů tu mastnotu omýt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Loli
8-20
8-20


Založen: 17.1.2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2014 9:28 am    Předmět: Neschopná kadeřnice Citovat

Holky, musím se podělit o otřesnou zkušenost z úterka z kadeřnictví Retro na Praze 6. Taky jsem chtěla jen zastřihnout konečky a výsledek? Mám o 15 cm kratší vlasy... Měla jsem je někam do půlky zad, když jsem se trochu zaklonila tak do pasu, radovala jsem se, jak mi rostou. Teď je mám tak do půlky lopatek, nejkratší za poslední 2-3 roky. Nikdy v životě jsem nebyla u takhle neschopný kadeřnice. Asi si dokážete předtavit, jak jsem z toho nešťastná a nemůžu s tím nic dělat. Tak vám to tu píšu, ať si dáte pozor a nedopadnete stejně Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marrietta20
21-40
21-40


Založen: 27.9.2013
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2014 9:24 pm    Předmět: Citovat

Hair fashion point na Zličíně. Na jedné straně pižlá arogantní slepice, která má místo nůžek kopyta, na druhé straně stříhal nagelovaný frajírek s poznámkama "Já vám to ostříhám jinak, tak, jak je to teď stylový a budete vyfešákovaná fakt peckovně." . Děkuji, stačilo mi to jen vidět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2015 10:22 pm    Předmět: Citovat

Praha 1, Vězeňská 8, kadeřnictví U Zlaté koruny. Ne, že by tam ta kadeřnice byla bůhvíjak neschopná (ani ne nějak příliš schopná), ale celé kadeřnictví má smlouvu s L'Oréalem a člověku to nutí za každou cenu. Takže bůhvíco všechno vychválili do nebes a výsledkem jsou moje nejřidčí vlasy v životě ,,díky" těm nejdražším výrobkům, co jsem kdy měl. Jinak na kvalitě vlasů to spíš ubralo, než přidalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blondýna_z_Londýna
21-40
21-40


Založen: 26.5.2015
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: st červen 03, 2015 2:24 pm    Předmět: Citovat

Mě vlasy taky rostou pomalu, hlemýždim tempem, ale po melírech jsem je nechala co 2měsíce zastřihovat. Kadeřnice mi vysvětlila, že na jemné vlasy platí kvalitní střih a já odcházela s hlavou vzadu do půlky vyholenou Twisted Evil
Trvalo to měsíců, než jsrm udělala pidiculík!!!
Už mě tam neuvidí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetuleH
81-160
81-160


Založen: 10.9.2010
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: st březen 02, 2016 9:26 am    Předmět: Citovat

Ahoj,
tak musím napsat špatnou zkušenost na Veroniku Kučerovou z Beaty Makers v Hradci Králové.
V dubnu se mám vdávat, bohužel i podle fotek mě postihl výpadek vlasů, ale podle mě žádná tragédie, bylo hůř, mám i spoustu podrostů, takže ony zase dorostou.
Na zkoušce účesu mě p. Kučerová naprosto otrávila řečmi, jak mám řídké vlasy, povzdechy, jaká je to tragédie a že z toho se nic udělat nedá. Já totiž nechtěla drdol, protože drdol nosím stále. Nakonec přidala řeči, jak mě prosvítá hlava, že to bude na fotkách vidět apod. Musela jsem ji upozornit, že vím, jak vypadám, že mi to nemusí dokola povídat...
Musím říct, že něco tak ponižujícího jsem opravdu dlouho nezažila!!!!
Já jsem šla na zkoušku účesu, aby mě paní pomohla, a ne abych odcházela jak ten největší chudinka Sad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st březen 02, 2016 10:30 am    Předmět: Citovat

Něco podobného jsem zažila u kosmetičky při zkoušce líčení na svatbu. Celou dobu jsem byla ticho. Ale když mi podala zrcadlo, bouchly ve mě saze. A byla jsem fakt sprostá. Ani peníze jsem ji nedala. Ne, že bych nechtěla zaplatit, ale chtěla jsem fakturu... nedala mi ji, věděla proč. Jako podkladový krém mi namazala samoopalovák....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 51, 52, 53  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.