Ofina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 92, 93, 94  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1bb3126b11768af47157d2eae722030aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vee_love
161-320
161-320


Založen: 21.8.2012
Příspěvky: 282

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2014 10:52 am    Předmět: Citovat

rozhodla jsem se, že to nechám prozatím růst..musím se ale vyhýbat všem fotkám kde má někdo ofinu Laughing

přeci jen, šmiknout ji můžu vždycky a je to otázka čtvrt hodinky, ale dorůstání zabere krapítek dýl..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2014 8:54 pm    Předmět: Citovat

Znáte nějakého kadeřníka (nemusí to být jen studio nebo kadeřnictví), kdo by mi poradil, jestli má smysl si ustřihnout ofinu? Mám v ofině dva poloviční víry, velmi vysoké čelo a protáhlý obličej. Ofina by se mi vážně hodila. Bohužel mám vepředu VELMI málo vlasů, spíš je to jen chmíří a proto bych potřebovala profesionálně poradit a popřípadě navrhnout jaký střih ofiny by se ke mě hodil. Díky všem za tipy.

Oprava: Zapomněla jsem napsat, že jsem z Brna. (Vee_love : díky Very Happy )
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA


Naposledy upravil zetonek dne so duben 19, 2014 8:20 am, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vee_love
161-320
161-320


Založen: 21.8.2012
Příspěvky: 282

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2014 8:57 pm    Předmět: Citovat

zetonek: A odkud jsi? Ať víme jaké kontakty eventuelně radit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2014 8:44 am    Předmět: Citovat

Jakej tvar ofiny se hodí k dlouhým vlasům? Asi nejradši rovná nebo lehce do obloučku, že? A myslíte stejně dlouhá nebo s těma cancourkama? Mám vlasy sestříhané, často nosim vlasy dozadu. Ale když sou rozpuštěný, je to takový divný.Nosím ofinu hodně hustou, takže ta plná hustota dlouhých vlasů začíná až na úrovni uší.

Trochu jako tady
http://streetlovely.com/2012/04/23/42-jessie/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2014 9:16 am    Předmět: Citovat

tohle je takový věčný problém. já nosím rozpuštěné vlasy moc ráda, když si učešu nějaký culík, bez ofiny to působí trochu ulízle, mám taky celkem vysoké čelo (+trčící "bejby-vlásky"). s ofinou všechny drdoly, culíky a půl-culíky vypadají mnohem líp. ale při rozpuštěných vlasech to (s ofinou) není ono. osvědčilo se mi mi mít ji učesanou na stranu, to celkem fungovalo i s rozpuštěnýma.
momentálně mi ofina odrůstá a zjišťuju, že při některých způsobech zasponkování to v kombinaci s drdolem nevypadá tak zle. (stejně rozpuštěné vlasy moc často nosit nemůžu.) ale tohle je strašmně individuální. někdo může mít hustou rovnou tupou ofinu, k tomu rozpuštěné vlasy do pasu a bude vypadat super.
jinak mi se líbí s cancourkama - přestože jsou někdy nepraktické a protivné. Wink teď mě to baví bez ofiny, ale určitě je to jen otázka času, než to zase zkusím střihnout..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2014 1:49 pm    Předmět: Citovat

Přesně tak. Ale jak mám tu ofinu stříhat, aby byla hezká i dopředu i na stranu? Jinak mi drží tak, jak jí upravím po umytí. Bez přemytí s ní nehnu. Takže buď celé dva dny rovně, nebo celé dva dny na bok. Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2014 2:12 pm    Předmět: Citovat

no stříhat asi spíš rovně, pokud ji chceš nosit i dopředu (s lehce protenčenýma konečkama). a pokud drží, brala bych to spíš jako výhodu. Wink
no a pokud to chceš střídat častěji, tak ji prostě namoč, ne? já jsem to tak dělala často. prostě jsem celou ofinu strčila pod vodu, vysušila ručníkem a upravila. i když moje ofina obsahuje celkem hodně vlasů, uschlo to vždycky zachvilku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2014 1:11 pm    Předmět: Citovat

melissa napsal:
no stříhat asi spíš rovně, pokud ji chceš nosit i dopředu (s lehce protenčenýma konečkama). a pokud drží, brala bych to spíš jako výhodu. Wink
no a pokud to chceš střídat častěji, tak ji prostě namoč, ne? já jsem to tak dělala často. prostě jsem celou ofinu strčila pod vodu, vysušila ručníkem a upravila. i když moje ofina obsahuje celkem hodně vlasů, uschlo to vždycky zachvilku.
Namočit nemůžu, byla by brutálně rozpramínkovaná. Dělám to tak, ale beru na to šampón. Taky mi to schne až překvapivě rychle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vee_love
161-320
161-320


Založen: 21.8.2012
Příspěvky: 282

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2014 5:44 pm    Předmět: Citovat

holky pozor, po dvou měsících neustálého dumání už mě to zase chytá Laughing co mám dělááááát Confused ustříhnout či neustříhnout
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vee_love
161-320
161-320


Založen: 21.8.2012
Příspěvky: 282

PříspěvekZaslal: so květen 24, 2014 2:12 pm    Předmět: Citovat

Tak rozhodnuto..zítra myju vlasy a stříhám ofinu! A nemůžu se dočkat! Twisted Evil

Edit: nevydržela jsem a stříhala už včera, nicméně myla/dodělávala střih dneska....ach to je slast mít pokoj od "deky" a zase nějakou změnu.. Twisted Evil Jinak,stříhala jsem to i proto, že jsem si celou tu dobu stejně česala "falešnou" ofinu tak jako tak..a tohle všechno dost zjednodušší Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 92, 93, 94  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.