Hustejsie vlasy

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4fa02b11c7faaa6666eb48ae02cdb319Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sirius121
0-7
0-7


Založen: 6.3.2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá březen 07, 2014 12:44 pm    Předmět: Hustejsie vlasy Citovat

Pozdravujem vsetkych priatelov tejto stranky. Mam dlhe vlasy po pas, tmavo plave. S dlzkou i farbou som v podstate spokojna, ale su velmi jemne. Skusala som vsetko mozne a nic. Kupila som si aj clip in - ludkse vlasy a nakolko su moje vlasy velmi jemne pukacky cez ne presvitaju. A ostatne metody, napr. keratinovu mi velmi kadernici neodporucaju, kvoli tomu, ze to nevydrzia moje povodne vlasy. Uces nedrzi viac ako jeden den.
Co s tym? Ak viete poradte.
Dakujem
Catherine
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2014 1:32 pm    Předmět: Re: Hustejsie vlasy Citovat

sirius121 napsal:
Pozdravujem vsetkych priatelov tejto stranky. Mam dlhe vlasy po pas, tmavo plave. S dlzkou i farbou som v podstate spokojna, ale su velmi jemne. Skusala som vsetko mozne a nic. Kupila som si aj clip in - ludkse vlasy a nakolko su moje vlasy velmi jemne pukacky cez ne presvitaju. A ostatne metody, napr. keratinovu mi velmi kadernici neodporucaju, kvoli tomu, ze to nevydrzia moje povodne vlasy. Uces nedrzi viac ako jeden den.
Co s tym? Ak viete poradte.
Dakujem
Catherine


Ahojky,
určitě vyzkoušej Biohar vlasový aktivátor a Ricínový olej.
O obou věcičkách jsou tady rozsáhlé diskuzní postřehy, stačí zahledat.
Oboje je proti vlasopádu a podporuje hustější porost.

Já už měsíc dávám oboje a jsem dost nadšená, on ten riciňák mi zhustil i řasy a obočí, takže tři mouchy jednou ranou! (ale po delší aplikaci prý trochu ztmavuje vlasy, já si toho zatím nevšimla)
A z Bioharu jsem úplně nadšená, vůbec moje vlasy nezatěžuje i když jsou jemné, suprově se nanáší a i když zatím zhoustnutí není (dává se min. 3 měsíce), už teď jsou cibulky silnější.

Jinak pokud jsou vlasy řídké, hodně padají a nic nezabírá, je nutné čistit játra od kamenů, to je nejčastější příčina, kromě stresu.

Ale i se skvělými prostředky můžeš mít sice vlasů více, ale jemné budou pořád, s tím nic neuděláš. Nezbývá, než se naučit mít je ráda alespoň za jejich hebkost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.