Co kdo řekl/napsal o Vašich vlasech
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 300, 301, 302 ... 314, 315, 316  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=702c882eb9bb881785fc148ed5e73e4dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2014 8:13 pm    Předmět: OCH! Citovat

Včera večer jsem byla ve Vaňkovce v Brně s kamarádkou.
A hned jak vejdem do obchodu, *!!BAM!!* krásná mladá ženská, dlouhatánskej TLUSTEJ zlatej cop někam k pasu... Rovnala trička, hleděla si svýho, celou dobu spokojeně usměvavá.
Úplně jsem se rozplývala a snažila se nečumět, až mě kamarádka napomenula, ať slintám nad cizími vlasy nějak neveřejně, že jsem strašně nápadná. Ale nešlo se nedívat, málem mi vypadly oči z důlků. Kor takový blond, u toho se vlasy zničí, zřídnou, opadají... (taky jsem tak dopadla) a ona ne, ona to měla úplně nádherný, jak z reklamy.

Říkám si, jestli to není členka zdejšího fora a jestli to dokonce náhodou není Lilly, protože ta je taky takhle krásná a má taky takové husté dlouhé zlaté vlasy....???

No měla jsem problém z toho obchodu odejít, jak mi to učarovalo. Být chlap, tak si rovnou kleknu na koleno, odnesu si ji domů a češu češu češu češu!
Takhle nezbývalo než spolknout slinu, zamáčknout slzu a jít... Very Happy !!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2014 9:15 pm    Předmět: Citovat

Alue Arrow Rozmyslam, ci sme neocumovali rovnaku osobu, ja som nad jednym plavym po-pasovym copom o hrubke zapastia slintala dnes vecer v saline c. 9. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejža
321-600
321-600


Založen: 29.12.2010
Příspěvky: 324

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2014 9:53 am    Předmět: Citovat

Tak mě dneska "potěšila" kamarádka. Řekla, že mám zničené vlasy Evil or Very Mad. Zřejmě tak usoudila podle dvou pramenů kolem obličeje, které mám u konců chuďoučké, protože byly kratší než ostatní (střih do V) a teď je nechávám dorůst ke zbytku. Jinak jsem asi čtrnáct dní po hennování a po zástřihu, vlasy mám krásné a zdravé jako nikdy. A ještě byly čerstvě umyté.

Ještě to zdůvodnila tím, že je mám zničené, protože je mám dlouhé! Very Happy

Možná si to myslela, protože nemám jako většina rovné vlasy. To přímo nesnáším, když si někdo myslí, že ten druhý má zničené vlasy jen proto, že je nemá rovné a hladké jako on. U některých prostě platí zničené = krepaté (nebo rozčesané vlnité) Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2014 4:25 pm    Předmět: Citovat

Rejža napsal:
Tak mě dneska "potěšila" kamarádka. Řekla, že mám zničené vlasy Evil or Very Mad. Zřejmě tak usoudila podle dvou pramenů kolem obličeje, které mám u konců chuďoučké, protože byly kratší než ostatní (střih do V) a teď je nechávám dorůst ke zbytku. Jinak jsem asi čtrnáct dní po hennování a po zástřihu, vlasy mám krásné a zdravé jako nikdy. A ještě byly čerstvě umyté.


Na kamarádku prď, zničené vlasy nemáš.. TO NEVIDĚLA MOJE!!! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2014 8:04 pm    Předmět: Citovat

Muj muz prave prohlasil "milacku,ten fotak nemuze na ty tvoje vlasky zaostrit,jak jsou leskle". Juuuuu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vee_love
161-320
161-320


Založen: 21.8.2012
Příspěvky: 282

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2014 9:26 pm    Předmět: Citovat

to jsem si takhle umyla vlasy a rozčesala je za mokra (dámy s vlnitými vlasy ví, co to s nimi udělá..upravuji je až po uschnutí) a moje babička když přijela na návštěvu místo pozdravu: "No ty vypadáš, co to máš proboha s vlasama?!"
já: "umytý babi, to takhle vlnité vlasy vypadají víš?"
babička: "no a nechce to něčím promazat? to máš hnusný vysušený.."
místo odpovědi jsem si vzala svůj hrnek s čajem a odebrala se do klidu svého pokoje učit se javu Twisted Evil

jako dodatek: babička má 5cm dlouhé pudloidní vlasy, řídké, že jí je vidět kůže, ale nikdy člověka nepochválí...když jsem si vlasy barvila, nadávala mi, že si je barvím, když si je nebarvím, komentuje jak mám hnusnou barvu..když si je vyžehlím/navlním, komentuje proč si proboha nenechám svou vlastní strukturu vlasů, když si ji nechám, viz výše. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2014 9:47 am    Předmět: Citovat

vee_love napsal:
to jsem si takhle umyla vlasy a rozčesala je za mokra (dámy s vlnitými vlasy ví, co to s nimi udělá..upravuji je až po uschnutí) a moje babička když přijela na návštěvu místo pozdravu: "No ty vypadáš, co to máš proboha s vlasama?!"
já: "umytý babi, to takhle vlnité vlasy vypadají víš?"
babička: "no a nechce to něčím promazat? to máš hnusný vysušený.."
místo odpovědi jsem si vzala svůj hrnek s čajem a odebrala se do klidu svého pokoje učit se javu Twisted Evil

jako dodatek: babička má 5cm dlouhé pudloidní vlasy, řídké, že jí je vidět kůže, ale nikdy člověka nepochválí...když jsem si vlasy barvila, nadávala mi, že si je barvím, když si je nebarvím, komentuje jak mám hnusnou barvu..když si je vyžehlím/navlním, komentuje proč si proboha nenechám svou vlastní strukturu vlasů, když si ji nechám, viz výše. Rolling Eyes



Z TOHO VYPLÝVÁ, ŽE SI ČLOVĚK DO VLASŮ PROSTĚ NEMÁ NECHAT MLUVIT OD NIKOHO A OD RODINY UŽ VŮBEC NE... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2014 10:24 am    Předmět: Citovat

A z toho tiež vyplyva, ze babičkám (ale aj ludom všeobecne) človek proste nevyhovie, čiže netreba sa vobec snažiť Very Happy a babičky su obzvlasť take, ze musia vsetko ofrflať, aj ja mam taku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vee_love
161-320
161-320


Založen: 21.8.2012
Příspěvky: 282

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2014 11:02 am    Předmět: Citovat

Já si z ní už nic nedělám, obvykle jí na to odvětím, že jsem ráda, že vůbec vlasy mám a nemusím nosit paruku. (V 5 letech mě skalpovali psi když mě napadli, jen díky úžasnému panu doktoru na plastice tehdy jsem hárošák. Jo a ještě ona paruku nosí, jak má svoje vlasy hnusné, přirovnala bych je k porostu jaký má Jeremy Clarkson z Top Gear v trošičku delším provedení. Laughing ) To ji obvykle spolehlivě umlčí. Twisted Evil

Slavinka: faktem je, že ačkoliv ji mám moc ráda, je chytrá jak rádio jerevan a kdykoliv k nim jedeme na návštěvu, někdo z rodiny bude obětí jejího kritizování, jedině na tatínka si netroufne, ten je totiž neprůstřelný. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2014 12:51 pm    Předmět: Citovat

Jak to tak čtu, tak su celkem ráda za babču, která mi vždycky říkala, že mám také fajné lesklé vlasy a že se jí líbí, jak se umím učesat Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 300, 301, 302 ... 314, 315, 316  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.