Henna a šediny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 49, 50, 51  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c3ac3af5af650432f67bef504076e93cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2015 11:16 am    Předmět: Citovat

[quote="Titania"]Parádní barvička! Cool[/quode
Diky Smile koukala jsem k tobě do galerie a máš hodně podobnou barvu. A hlavně ta délka mě šokovala, naposledy jsem viděla fotky tak do půl zad Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairywoodlandsprite
41-80
41-80


Založen: 24.10.2015
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2015 2:20 pm    Předmět: Citovat

Ahojte, před nedávnem jsem chtěla přejít na hennu a tak jsem si říkala, že nechám trochu vlasy odpočinout (barvím chemicky). No, a co nezjistím, v odrostech jsou vidět sem tam šedivé vlasy (je mi skoro 25 let). Není to nijak výrazné, vlasy mám husté, takže se to ztratí...ale...pokud to bude postupovat, tak si nejsem jistá, jestli tu hennu fakt můžu použít. Chci zrzavou barvu, chtěla jsem použít čistou Lamdu a nejsem si jistá, jak to chytá na sem tam ojedinělý šedivý vlas. Rozhodně mi nebude vadit výrazná zrz, vlastně bych radši výraznou zrz než tmavou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monek
8-20
8-20


Založen: 1.6.2015
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2015 2:48 pm    Předmět: Citovat

Já teda vlasy barvím černou hennou, kde je spíš indigo a henny minimálně, a na šediny mi chytne jenom ta červená, takže si myslim, že u čistý henny by problém být nemusel. Ale je fakt, že z těch šedin se to rychleji vymývá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2015 2:49 pm    Předmět: Citovat

Mám šediny. Barvím khadi. Ale barvila jsem se i hennecolor a henne a v pohodě. A co jsou tady na fóru informace, tak lamda patří mezi ty henny, co barví dobře Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairywoodlandsprite
41-80
41-80


Založen: 24.10.2015
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2015 4:39 pm    Předmět: Citovat

Díky, ano, ta čistá Lamda prý chytá dobře, tak jsem se jen chtěla ujistit, že to není nemožné...díky moc (opravdu se mi nechce zpátky na chemickou, mám zničené konečky).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2015 6:00 pm    Předmět: Citovat

Fairywoodlandsprite: Maximalne tam bude mirny rozdil mezi vlasem s pigmentem a vlasem sedivym, ten sedivy bude takovy "zarivejsi" nez ten zapigmentovany. V praxi to vypada jako velmi prirozeny melir Very Happy

Sama barvim HC bordo a sem tam se mi taky sedinka objevi, a hazou takove kraaasne cervene blesky Very Happy Osobne se mi to moc libi, je to takove oziveni Very Happy
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairywoodlandsprite
41-80
41-80


Založen: 24.10.2015
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2015 6:15 pm    Předmět: Citovat

Super, děkuju, tak aspoň vím, že ta HC barví, kdyby Lamda selhala xD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne listopad 29, 2015 6:45 pm    Předmět: Citovat

Šedivek mám už celkem dost, chytá mi na ně jak lamda, tak hennecolor, chytala mi i lushácká caca rouge, i khadi i henna z prodejbylin - prostě jakákoli červená henna. Jak píšou ostatní, jen je ten vlas celkově o něco světlejší (víc do měděna), zvlášť u hlavy, kde je těch vrstev míň. Vypadá to přirozeně a hezky. Problémy s chytáním na šediny mívají spíš Ti, kdo se snaží o studenější hnědou nebo černou, červená je fakt v pohodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tajga
81-160
81-160


Založen: 28.5.2013
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2015 9:22 am    Předmět: Citovat

Jsem šedošedá a barvím červenou Khádí.

V galerii foto ze včerejšího barvení, když jsem se obrázek pokusila vložit sem, byl obludně veliký Laughing

Včera barveno, barvím jen odrosty. Zbytek je tmavší, pozůstatek po chemii, ale tak nějak se mi to i líbí.
Včera to chytlo skvěle a já osobně fakt poznám rozdíl, když týden před tím myju vlasy "normálními" šampony a přírodními šampony. Na vlasy myté přírodními šampony to chytá o dost lépe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mrkvička
0-7
0-7


Založen: 31.7.2015
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2015 6:43 pm    Předmět: henna a šedivé spánky Citovat

Ahoj děvčata, prosím o radu, už rok se barvím hennou Khadí tm. hnědou, vše je v pořádku, na vlasech drží dobře, šedivých mám už hodně(37 let) ale trápí mě šedivé spánky, které se sice obarví, ale po cca týdnu se henna z nich úplně vymyje a svítí mi šediny Sad jinak odrosty jsou v pořádku, jen na těch spáncích mi to vůbec nedrží. Přemýšlela jsem o koupi nějaké přírodnější namíchané barvy, kterou bych aplikovala přímo jen na ty kousíčky, co mě trápí a jsou hodně vidět, nemáte nějaký typ?? Hennou se barvím cca 1 za měsíc pouze odrosty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 49, 50, 51  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.