Padání vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 319, 320, 321 ... 324, 325, 326  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e3180cc18d200cd4d5f366ecb1d2ce33Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Judy
161-320
161-320


Založen: 7.1.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: po březen 27, 2017 8:29 am    Předmět: Citovat

Poslední dobou mě trápí výrazné padání vlasů. Mám jich tak o třetinu méně, než jsem mívala dřív. Vždy, když jsem se česala, zůstávaly v hřebenu úplné chomáče. Když jsem si je myla, viděla jsem, jak spousta vlasů odtéká do odpadu... Hrůza.Navíc jsou slaboučké, jako pápěří. Sad
Vysvětluji si to tím, že jsem výrazně zhubla a možná ty vlasy neměly dostatečnou výživu. Také jsem byla ve velikém stresu. Sad
Výrazně jsem vlasy zkrátila (měla jsem je skoro do pasu a teď je mám po ramena), nasadila jsem nějaké potravinové doplňky pro růst vlasů a koupila jsem si v lékárně šampon s kofeinem. Je to tak měsíc nebo dva. Zdá se, že už mi padají o něco méně, ale i tak bych se vás ráda zeptala, jestli nemáte ještě nějaké tipy proti padání vlasů, pro jejich zesílení a zhoustnutí.
Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po březen 27, 2017 10:05 am    Předmět: Citovat

Donna hair nebo Revalid.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judy
161-320
161-320


Založen: 7.1.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: po březen 27, 2017 10:46 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Donna hair nebo Revalid.


Děkuji za tip. Já beru Revitalon Forte. Lékárnice říkala, že první výsledky se objeví až tak po měsíci a je fakt, že po měsíci se to padání vlasů výrazně zlepšilo.
Pořád mám ale příšerně jemné, řídké vlasy. Sad Snad se to časem spraví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po březen 27, 2017 4:38 pm    Předmět: Citovat

Já mám tip ozkoušený na kočce... Very Happy
Línala strašně dlouho a moc, skoro jí zmizela jedna vrstva chlupů a trochu se jí tím i změnila barva (je taková strakato-mourovatá). Dostala u veterináře mix biotin a methionin a teda to jsem čuměla, jak rychle jí ty chlupy jednak přestaly a pak narostly nové. Tak do dvou týdnů byla zase OK.
Samozřejmě u člověka se určitě nedá počítat s takovou rychlostí, přece jenom, kočka má ty chlupy krátké, takže tam to jde vidět dřív.
A nezávisle na tom jsem před časem na tuto kombinaci dostala i doporučení jako vhodné a účinné pro lidi, od normálního lidského doktora. Wink

Obojí obsahuje třeba Perfect Hair Gold, anebo co jsem se dívala tak i ta Donna Hair.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tingi
41-80
41-80


Založen: 18.1.2008
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: ne duben 30, 2017 10:33 pm    Předmět: Vlásky - dcera Citovat

Holky, potřebuju poradit ohledně vlásků mé dcery.
Co se týká padání vlasů - jsem už chronicky paranoidní - mám s tím problémy celý život, tak při každém vlasu navíc panikařím Rolling Eyes
Mám skoro 7-letou dceru, která má dlouhé vlasy téměř do pasu. Doteď jsem si nikdy nevšimla, že by jí vypadl i jen 1 vlas - nikdy neměla nic na oblečení, na podlaze nic, ani při mytí vlásků mi nezůstal nikdy vlas v ruce - jen občas při nešetrném česání jsem nějaký vytrhla.
A od minulého týdne neustále nacházím někde její dlouhé vlasy, i při česání jsem jich pár vyčesala - je to normální u takhle malého dítěte?
Trochu mě tedy uklidnilo, že vlas má životnost nejdéle 7 let, ale i tak by mne zajímal váš názor. Díky Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: ne duben 30, 2017 11:20 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vlasy v nějaké malé míře vypadávají naprosto každému. Ty dlouhé jsou navíc nápadnější, stačí mít na svetru nebo jinde dva tři a už to vypadá na menší klubko. Z kartáče tahám chomáče vlasů, v bytě pouštím chlupy jak menší pes (a všímám si toho nárazově stylem 'do háje, tady je zase co sbírat', přičemž jde o pět vlasů okupujících půlku gauče) a funguje to tak od počátku věků, cop neřídne, ničemu to nevadí. Kštice se zkrátka obměňuje, staré padají, nové rostou. Pokud nalezených vlasů není hromádka na každém rohu, nijak bych se s dcerkou nestresovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po květen 01, 2017 8:30 am    Předmět: Citovat

Ano, je to naprosto normální, i u menších dětí. tělo se neustále obnovuje. dalo bych se laicky říci, že nemáme v těle buňku, která by byla starší, než deset let. Srst (tedy i vlasy a řasy) se přirozeně obnovuje vypadáváním. není na tom nic k panikaření Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tingi
41-80
41-80


Založen: 18.1.2008
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: po květen 01, 2017 8:53 am    Předmět: Citovat

Holky díky moc,
já vím, že asi panikařím zbytečně, ale mě padají vlasy od puberty víc než jiným a měla jsem i několik období, kdy jsem myslela, že o vlasy přijdu, jak to bylo šílené. Moje vlasy reagují na každou hormonální i dietní změnu a na hlavě mám vlasů málo a hrozně jemné - tak proto.
Tak vám děkuji za uklidnění Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: út květen 09, 2017 1:28 pm    Předmět: Citovat

Proti řídnutí a padání vlasů se mi nejnověji skvěle osvědčil SOS sprej pro ženy od Bione. Dávám si ho hlavně na přední vlasy a pěšinku,kde mají vlásky tendenci řídnout tahem při spínání sponkou. Směs obsahuje tělu vlastní chemické látky včetně MSM, který je poslední dobou doporučován na klouby, vlasy, nehty a vůbec všechno podobné. Sprej hezky voní, nemastí a vydrží hodně dlouho. Momentálně můj favorit proti řídnutí vlásků č. 1!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verunacek
21-40
21-40


Založen: 18.1.2017
Příspěvky: 27
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st květen 10, 2017 8:26 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Proti řídnutí a padání vlasů se mi nejnověji skvěle osvědčil SOS sprej pro ženy od Bione. Dávám si ho hlavně na přední vlasy a pěšinku,kde mají vlásky tendenci řídnout tahem při spínání sponkou. Směs obsahuje tělu vlastní chemické látky včetně MSM, který je poslední dobou doporučován na klouby, vlasy, nehty a vůbec všechno podobné. Sprej hezky voní, nemastí a vydrží hodně dlouho. Momentálně můj favorit proti řídnutí vlásků č. 1!


Fairy, dáváš ho každý den?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 319, 320, 321 ... 324, 325, 326  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.