Vlny a kudrny: jak na ně?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 114, 115, 116  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c37d67c109a7ce15e79d16a6d0ce50e6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Líbí se vám vlny udělané žehličkou?
Ano líbí, ale neumím je...
38%
 38%  [ 12 ]
Nelíbí...
29%
 29%  [ 9 ]
Ano, párkrát jsem si je udělala...
32%
 32%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 31

Autor Zpráva
nezabudka
161-320
161-320

PříspěvekZaslal: po květen 15, 2017 1:21 pm    Předmět: Citovat

Ok, mám asi blbú otázku.

Môj syn mal vždy dosť kučeravé vlásky...len ako rastie a vlasy pevnejú, tak sa vyrovnávajú. A keďže na tie kudrny vždy chytal všade kopu komplimentov, tak mu je to ľúto.

Dá sa s tým niečo? Oni sa mu tie vlasy vlnia (to sa aj mne) ale kučeravé už nie sú. Je nejaký jemný šampón (keďže ide o dieťa, aj keď zas už nie tak malé), ktorý by to trošku nazad zvlnil?

Kúpila som mu od Lushu Curly Wurly a fakt to trochu fungovalo, ale neznáša ten kokos v tom.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwlanche
41-80
41-80

PříspěvekZaslal: po květen 22, 2017 9:14 am    Předmět: Citovat

No tak asi nečesat, koupit hodně hydratační šampon, nějakou masku či kondicionér taktéž hydratační, mačkat a definovat vlny, zkusit koupit nějakou pěnu na definování vln...
Gwlanche
41-80
41-80

PříspěvekZaslal: út červen 27, 2017 1:42 pm    Předmět: Citovat

Od té doby, co nečešu se mi dělají uzlíky na vlasech Very Happy Má otázka zní: co s tím? Mám to odstřihávat nebo nechat být? Ten vlas se pak v tom uzlíku ulomí, nebo ne?
Rhiannon
21-40
21-40

PříspěvekZaslal: út červen 27, 2017 3:18 pm    Předmět: Citovat

Já se to vždy snažím vlas po vlasu rozdělat, to zabírá, ale stejně vždy ke konci uzlu stáhnu z posledního už uvolněného vlasu takové menší klubko... Asi jsou to ty odlomené části. A to ani nemusím nečesat Very Happy
Ale četla jsem kdysi, že když se probudíš a máš uzlíky ve vlasech, znamená to, že je tam během spánku udělaly kouzelné bytosti Very Happy Aspoň se tím utěšuju, když ty uzle rozplítám a vím, že večer před uděláním copu dostaly poctivé rozčesání.
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie

PříspěvekZaslal: út červen 27, 2017 3:40 pm    Předmět: Citovat

Uzlík na jednotlivém vlasu vůbec ničemu nevadí. Kdybych je měl všechny hned odstřihávat, tak jsem za chvíli na ježka. Laughing Pokud je tam vlasů víc, tak je třeba to rozmotat (nejlíp ručně) - čím víc to rozčesání odložíš, tím to bude horší. Na druhou stranu rozčesání za sucha může později vést k ještě většímu šmodrchání - záleží na konkrétních vlasech a jejich chování.
Jinak takové ty větší, takřka nerozčesatelné uzlíky se dělají na cizích vláknech, co se zachytily ve vlasech. To skoro nikdy nezvládnu beze ztrát. Když se to zauzluje jen tak samo o sobě (většinou okolo vypadlého vlasu), tak to obvykle docela jde. I když i tak je to piplačka.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 114, 115, 116  Další

Přejdi na: