Pracovní pohovor a zkušenosti se zaměstnáním
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d5dcc53d792f6edbc9fb1ab005f077c0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lulu Nixe
161-320
161-320

PříspěvekZaslal: pá květen 19, 2017 12:42 pm    Předmět: Citovat

Byl to kurz od Cleverlance (Praha), pořádají ho myslím že každý rok (nejsem si jistá) právě pro začátečníky, co se do toho chtějí dostat. Tak myslím, že mi to dost pomohlo aspoň pro nějaký teoretický základ.
Dozvěděla jsem se o tom právě díky tomu, že jsem měla na LinkedInu, že chci pracovat jako tester, a někdo od nich mi o tom napsal.

Pracuji nakonec jinde než u nich, je to pestré - jsou to různé weby, mobilní appky.
Nestudovala jsem žádný obor tomu blízký a programovat neumím (prošla jsem nějaké základní kurzy online, ale zase už zapomněla), takže testování dělám manuální. (Tedy nepřipravuji skripty, které by to měly dělat, ale sama procházím aplikace a zkouším, co je možné a nemožné podle toho, co je požadováno a podle toho, jak jsem já nebo někdo jiný napsala do scénářů).

Později jsem si udělala taky certifikaci (už během zaměstnání, spolu s kolegy jsme se na to připravovali a šli na zkoušku).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Přejdi na: