Voono
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=18d11a8365a72279787a56718be82073Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gwlanche
41-80
41-80

PříspěvekZaslal: út listopad 07, 2017 10:41 am    Předmět: Citovat

Já bych tomu klidně i věřila, protože mi wine teď udělala fakt pěknou barvu a mamka míchala wine red s soft Black a šlo to na sluníčku pěkně do vínova, horší je, že se to strašně rychle vymývá. Za tři umytí už jsem zrzavá jako bych se nebarvila. :/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SrnkaTrnka
8-20
8-20

PříspěvekZaslal: út listopad 07, 2017 12:47 pm    Předmět: Citovat

No bohuzel ty jejich obrazky jsou fakt fotky vlasu stazenych z Pinterestu, jsou to fotky z ruznych kadernictvi ze sveta a obarvene normalne chemii, podarilo se mi u obrazku dohledat zdroje a majitele, s hennou to nema nic spolecneho Crying or Very sad Voono mi to posleze potvrdilo, ze to nejsou jejich obrazky s tim,ze u toho jen pisi Takhle vypada ta a ta henna,ze si je neprivlastnuji. No me prijde dost irelevantni zverejnit obrazek fialove chemicky obarvenych vlasu a pod to napsat Takhle vypada 50% wine red + 50% indigo. Spousta lidi jim pak u takovych fotek pochlebuje,jak je to pekny,ze takovy vlasy chteji taky, chvali jim nabarveny vykon a Voono se nikde nezmini,ze jsou to vlasy obarveny chemkou a ten jejich popis o smichani henny je vlastne jen imaginarni a fiktivni vyplod. Podle me je to normalni mateni zakazniku Rolling Eyes
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie

PříspěvekZaslal: út listopad 07, 2017 8:34 pm    Předmět: Citovat

SrnkaTrnka napsal:
Podle me je to normalni mateni zakazniku Rolling Eyes

Kvůli podobným dohadům, kdy se i některé nadšené recenze tady na DV označovaly za výplod někoho z Voona, bylo tohle vlákno dokonce nějaký čas zablokované. Iluze o jejich marketingové strategii si už opravdu nedělám.
SrnkaTrnka
8-20
8-20

PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2017 7:54 pm    Předmět: Citovat

Portos napsal:
SrnkaTrnka napsal:
Podle me je to normalni mateni zakazniku Rolling Eyes

Kvůli podobným dohadům, kdy se i některé nadšené recenze tady na DV označovaly za výplod někoho z Voona, bylo tohle vlákno dokonce nějaký čas zablokované. Iluze o jejich marketingové strategii si už opravdu nedělám.

Ja uz si iluze take nedelam, pro me je to rozhodne duvod,proc jejich hennu neporidit, tyhle strategie mi jsou dost proti srsti Rolling Eyes

Naposledy upravil SrnkaTrnka dne so listopad 11, 2017 9:09 am, celkově upraveno 1 krát.
storm.bringer
0-7
0-7

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2017 9:04 pm    Předmět: Citovat

Hm tak za mě žádný zázrak. Měla jsem wine red, barva se hodně rychle vymyla, navíc cena je o dost vyšší oproti ostatním hennám, takže ve výsledku se to vůbec nevyplatí. Barevný rozdíl mezi klasickou čistou hennou a wine red jsem nezaznamenala. Zato mi krátce po barvení začaly dost padat vlasy... Tentýž problém jsem měla s Hennecolor (Mahagon či Auburn, už si nevzpomínám přesně), kde to bylo zřejmě způsobeno pikramátem.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Přejdi na: