Marion tónovací šampon
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=aa52714d18c7380161e81085e8010ba1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Blueberry
21-40
21-40


Založen: 8.12.2008
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2013 2:50 pm    Předmět: pomoooc-vymeje se to a kdy? Citovat

ahoj všichni, právě jsem si nabarvila vlasy šamponem Marion 62 tmavě blond, ještě to neuschlo, ale už teď vidím, že je to průšvih. Mám vlasy světle hnědé/tmavě blond, proto jsem použila tento odstín, rozhodně jsem nechtěla ztmavit, jen obarvit pár začínajících šedin a na tomhle šamponu psali, že na ně chytá. Právě kvůli nim jsem to nechala těch 45 min a teď mě asi trefí šlak-chytlo to snad do tmavě hněda Shocked nevím co s tím, nechtěla jsem měnit barvu, abych nemusela řešit odrosty, v posledních letech jsem dávala jen hennu z dm ořechově plavou, když jsem chtěla vlasy ozdravit, ale ta na šedé nechytala...můžete mi prosím napsat, jak vám to chytallo a hlavně, jak se to vymývalo? achjo, nejradši bych se kopla Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad mám jemné vlasy a kdysi jsem si dávala palette pytlíčky červené měděné a tak a ty se moc nevymývaly....děkuju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jahoodka
161-320
161-320


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2013 9:50 pm    Předmět: Citovat

ahoj, přidávám svou zkušenost... dala sem si na vlasy marion odstín rubín, nechala to tam asi 45 minut a spokojenost... vlasy mají na světle nazrzlý nádech, krásně se lesknou a jsou hebké... rozhodně mají lepší kvalitu něž po jiných barvách, které jsem používala... jsem ted akorát zvědavá, za jak dlouho se to vymyje... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blueberry
21-40
21-40


Založen: 8.12.2008
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2013 11:53 pm    Předmět: Citovat

ahoj, díky za odpověď a zkušenosti. Mě právě ta kvalita u mě lepší nepřijde, spíš naopak, ale to je asi tím, že jsem už několik let nebarvila...no myla jsem to od pátku už 3x a že by se to vymývalo nic moc :-/ drží jak přibitá a tmavá je pořád, jestli to tak bude dál, tak se můžu těšit na odrosty...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2013 1:52 am    Předmět: Citovat

A to se dá pořídit normálně v drogerii? Já to nikde neviděla.
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jahoodka
161-320
161-320


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2013 9:18 am    Předmět: Citovat

spíš v takových těch obyčejnějších drogerkách - u nás je měli jeden čas i na dědině v obchodě se smíšeným zbožím Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2013 12:12 pm    Předmět: Citovat

Blueberry napsal:
ahoj, díky za odpověď a zkušenosti. Mě právě ta kvalita u mě lepší nepřijde, spíš naopak, ale to je asi tím, že jsem už několik let nebarvila...no myla jsem to od pátku už 3x a že by se to vymývalo nic moc :-/ drží jak přibitá a tmavá je pořád, jestli to tak bude dál, tak se můžu těšit na odrosty...


Právě zkušenost s tónováním nebarvených a nepoškozených vlasů mě zajímá. Mohla bys třeba vyfotit výsledek a poreferovat za nějakou dobu, jak se to chová? Slyšela jsem, že to na nepoškoz vlasy chytá hůř, ale taky že mnohem víc. Taky mě malinko odrazuje, že se to většinou vymývá hrozně rychle u hlavy a konečky zůstanou dlouho obarvené.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá květen 06, 2016 5:00 pm    Předmět: Citovat

Oživuji stařičké téma - neviděl jste někdo šampony Marion někde v drogerii v Praze? U aktuálního sestřihu jsou hoooodně brzo vidět odrosty a chtěla bych to teď už spíš jen tak tónovat, než se rozhodnu, co dál... A nic moc jinéhonež tyhle Marion jsem nenašla.
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2016 6:01 am    Předmět: Citovat

Dají se objednat s vyzvednutím kousíček od zastávky Strašnická a taky jsem viděla podobné tónovací šampony v drogeriích (snad Teta, ta starší) v ulici Moskevská ve Vršovicích a v ulici Komunardů v Holešovicích.
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: so leden 13, 2018 4:22 pm    Předmět: Citovat

Ahoj!
Nevíte, kde se dá sehnat v Brně?
A kolik ho je potřeba na vlasy pod ramena?

Děkuji Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2018 11:24 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem je nakonec sehnala za 25 Kč v Brně pod Tigerem co je na Masaryčce v takové stařičké drogérce - kdo tohle loviště pokladů nezná, honem tam, mají tam snad všechno!

A můžu doporučit! Barvila jsem na hennovaný základ. Použila jsem odstín "intenzivní červená" na hennované délky, takže zrz je posunutá více do ruda + dobarvené odrosty a sidecut jsem vzala "ebenově černou" a chytlo to krásně! Vlasy po to absolutně v pořádku, krásně rozčesatelné, hebké a jemné. Takže když nebudu mít náladu na každoměsíční hennování, občas to proložím těmito šampony Smile.

Jak to je s vymýváním zatím nevím, dám report Smile.

Na vlasy po lopatky stačí jeden pytlík, aplikace jednoduchá, není co ztratit, kdo váhá, běžte do toho!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.