Herbatint

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4ca40037507ebc3bca13b8d06f68054eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zetonek
~ Strážkyně tématu ~

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2018 8:19 pm    Předmět: Herbatint Citovat

Přidávám zkušenost s šetrnější barvou Herbatint. Mělo by se jednat o šetrnější permanentní barvu na vlasy bez amoniaku, resorcinolu, parabenů, alkoholu a parfemace.

Výchozí barva:světle až středně hnědá
Požadovaná barva: spíš světle hnědá

Vyzkoušeno - odstín 7N a 6N - oba dva odstíny mi vlasy zesvětlili a byly spíš zrzavé.
Ostín 5N chytl do krásné středně hnědé, ale spíš s teplým nádechem

Šediny: zcela pokryté - uvidíme kolik vydrží umytí

Postup: nabarveno na den nemyté vlasy, necháno 45minut bez zakrytí a pak uvyto šamponem a kondicionérem

Výsledek: barva krásná a sytá, vlasy trošku sušší, ale není vidět nějaký úbytek na kvalitě a to mám vlasy hodně jemné a náchylné na lámání a na zničení.

Malá poznámka pod čarou, kterou jsem našla ke složení:
I když je PPD (p-fenylendiamin) chemikáliemi, je zároveň nutnou přísadou permanentních barev na vlasy, která umožňuje efektivně krýt šediny a pomáhá vytvářet širokou škálu odstínů barev. V naší legislativě je připuštěna 2% koncentrace PPD v barvách na vlasy smíšených a připravených k použití, Herbatint však obsahuje pouze 0,37%.
Zdroj: https://www.naureus.cz/produkt/herbatint-herbatint-permanentni-barva-na-vlasy-kastan-4n-150-ml

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

Přejdi na: