Chem. barva vs Henna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=66a98b4220b88cf0b5df4d70e5fdbc1dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LADY.DRAGON
81-160
81-160


Založen: 5.10.2009
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2014 4:06 pm    Předmět: prosím Citovat

prosím, barvila jsem rok henou khadi, abych vlasy posílila atd...bez efektu, ale k barvě - plno lidí říká, že má zrzavá byla lepší chemická a je pravda, že to vidím i já, jelikož henna začíná chytat do hnědo zrz i když dělám vše pro to, aby nechytala. máte někdo typ na pěknou zrz, ne oranžovou, jako loreal preference mango? fakt pěknou zrz co se málo vymývá, nejlíp nějaká šetrná barva? děkuji moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2014 4:48 pm    Předmět: Citovat

LADY.DRAGON: stačí napísať do jedného vlákna, ono ti časom niekto určite odpovie... nemusíš to isté kopírovať do všetkých podobných tém
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2018 10:54 am    Předmět: Citovat

No, nevládala som prečítať celé vlákno....
Popis situácie: Dlhodobo vlasy skôr striedmo "hennujem". Úvodzovky preto, že používam skôr rastlinné zmesi s výsledkom do tmavoblond, alebo svetlohnedej (áno, jasné, že to má teplý nádych, zmesi bez lawsonnie mi nechytali na šediny). Čas od času dávam zábal na celú hlavu, poväčšinou len na vrch hlavy, aby prekryly šediny. Na celozábaly používam čistú cassiu, alebo sante blond, na vrch hlay som zvykla miešať blond s hnedou.

Problém: Mám v poslednej dobe problém s chrbátom a jednou rukou, tak som prešla na krémovú Logonu, ale aj to už začína byť pre mňa problém (tá nahenovaná hlava niekoľko hodín je pekne ťažká). Tudíž rozmýšľam o prelive, albo tónovacom šampóne. Kamarátka má dobré skúsenosti so šampónom L´Oreal casting creme gloss, že šediny prekryje 100%, tak som rozmýšľala, že skúsim ten. Ako dlho potrebujem čakať po poslednom hennovaní, kým to môžem risknúť?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.