Hnědá henna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 67, 68, 69
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6bb950cf38094d0ec77549e144a70ad9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Adriana11
8-20
8-20


Založen: 3.2.2017
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2017 4:49 pm    Předmět: Citovat

Rozhodně čokoládovou dobře dělá voono henna dark brown mix s wine red.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenous12
0-7
0-7


Založen: 27.1.2018
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so leden 27, 2018 11:45 am    Předmět: Citovat

zkusím obnovit téma Smile. Před nějakou dobou jsem se rozhodla přejít na přírodní barvení. Jako 1.jsem zkusila hennu z DM, jako asi většina začínajících Smile. Dobrý, ale nebylo to ono. Mám už u hlavy šediny ( bohužel dřív, než je mi miléSmile, je to dědičné Smile ). BArvu, kterou nosím a chci jí docílit i s hennou je hnědá. TAk a to je ono. Po 1. barvení s dm henou slabší, trochu do zrz, ok, čekala jsem to. PAk jsem si koupila egyptskou five fives nebo jak se jmenuje Smile. TA dobře chytá, ale taky jsem nedocílila vyloženě hnědého odstínu... Je to hnědé se zrz nebo spíš červenýma odstínama ( přidala jsem tam černý čas a kakao.. ). Přemýšlím o voono. Jakou máte zkušenost, případně za jak dlouho od posledního barvení to můžu zkusit nabarvit znova? To že se šediny neobarví dokonale, to je ok, jen bych ráda docílila fakt hnědé, bez nádechu do červena, zrz atd... nerada bych přecházela zase zpět na chemické barvení, ale ... Zkusíte poradit? díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plum2
8-20
8-20


Založen: 4.11.2015
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: so leden 27, 2018 2:14 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, já jsem barvila kamosku světle hnědou khadi. Když jsem ji barvila poprvé měla odlesky do zrz. Podruhé jsem do směsi přidala čajovou lžičku soli a zrz se nekonala jen světle hnědá. Třeba ti to pomůže Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: so leden 27, 2018 4:59 pm    Předmět: Citovat

Veľmi dobre na hnedo chytá henna Khadi... Wink A tiež Indian natural care.. treba zaliať vodou do 50°C a pridať trošku soli, žiaden citrón
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenous12
0-7
0-7


Založen: 27.1.2018
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so leden 27, 2018 5:23 pm    Předmět: Citovat

holky díky a za jak dlouho po posledním barvení můžu znova barvit? A s tou Voono barvou nemáte zkušenost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plum2
8-20
8-20


Založen: 4.11.2015
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: so leden 27, 2018 7:38 pm    Předmět: Citovat

Já si myslím, že barvit můžeš třeba hned. Jednou když se mi barva nepovedla podle mých představ jsem znovu obarvila po třech dnech a nic špatného se nestalo. S hennou vonno zkušenosti nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: ne leden 28, 2018 6:17 pm    Předmět: Citovat

Ohledně Voona jsme se tu nakonec víceméně shodli, že všechny její propagované ,,úžasné" výsledky jsou jen nepříliš korektní marketingová kampaň.
Kdyžtak mrkni do příslušného vlákna: http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=8103&start=70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svejnohova
161-320
161-320


Založen: 15.1.2014
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2018 12:03 pm    Předmět: Citovat

Lenous12: ahoj, barvím mámu hennou Khadí už nějaký ten pátek, je velmi spokojená. Máma má své originální vlasy hodně prošedivělé až bílé. Dříve jsem jí je barvila Schwarzkopf, Londa takže má nějaký ten obrázek co se dá a nedá atd. Používám odstín oříšková hnědá, zalevam černým čajem o teplotě 50°C necháváme ca 2 hodiny na umyte vlasy. Poté se nemají 24 hod mýt protože barva na vzduchu ještě oxiduje. Při opakované aplikaci, tak jak je to u mámy, dosáhne barva 100% kryvosti. Čas od času je vhodné prebarvit černou ' hennou', udržuje se tím studenější tón.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenous12
0-7
0-7


Založen: 27.1.2018
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2018 11:24 pm    Předmět: Citovat

Díky za infa Smile. Včera mi přišla voono hena, objednala jsem si ji na zkoušku a musím říct, že jsem zatím spokojená. Chtěla jsem čistě hnědou a povedlo se. Žádný nádech do zrz, červena apod. Tak uvidím, jak dlouho vydrží a jak se bude vymívat. Ale zatím jsem fakt spoko. šediny zakryla. Nám krátké vlasy, takže mě balení vyjde tak na 3x, což taky jde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eunikee
8-20
8-20


Založen: 23.9.2018
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: so únor 23, 2019 12:12 pm    Předmět: Citovat

Já přemýšlím, že bych si koupila hennu Indian natural hair care a zkusila si sama namíchat světle hnědou bez indiga. Jako inspiraci bych vzala složení světle hnědě Lamdy, která obsahuje hennu, skořici, ibišek, čaj, kurkumu a heřmánek; můžu tam přidat třeba ještě amlu, kakao, hřebíček nebo tak něco, ale trochu se bojím, že skončím zrzavá. Very Happy Ale na druhou stranu si říkám, že když Lamdě to funguje, tak proč by mně to nefungovalo. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 67, 68, 69

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.