Rezavá, mahagon, červená..
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4a91426d9b4135c0e8ced2a7d9db19c9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ScarlRed
21-40
21-40


Založen: 4.10.2010
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2016 4:41 pm    Předmět: Citovat

Tyrkys napsal:
Ahoj mám krátké cca 30g jedno barvení takže z 200g balení cca 6x


Ahoj Tyrkys, poda recenzie som si i myslela, že máš krátke vlasy, ale potom ma zmiatla fotka dlhých vlasov na ikonke u teba v profile Embarassed Very Happy každopádne ešte raz ďakujem za recenziu a za informácie k Indian henne. Potom sa môžem podeliť o skúsenost i ja Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noroelle
41-80
41-80


Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2016 8:22 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, jaké máte zkušenosti s hennou barvící na bordó/ vínovou? Co jsem tak pátrala, není to moc slavné, osobně mám zkušenost s Hennecolor, ale ta mi přijde moc tmavá, líbilo by se mi něco víc do vínova. Smile Pak jsem tu četla cosi o přidávání ibišku a jiných přísad a taky různě zkušenosti. Je mi jasné, že každé vlasy jsou jiné a každému to chytne jinak, ale zajímalo by mě, zda někdo z vás dosáhl hennou fakt hezké vínové barvy? Very Happy
Třeba něco na tenhle způsob, třeba světlejší... http://voono.cz/wp-content/uploads/2016/04/red-300x290.jpg

Anebo tohle, i když ano, tohle jsou nějaké umělé vlasy. Very Happy
http://www.vlasylevne.cz/116-403-thickbox/bg-burgundske-vlasy-k-prodlouzeni-keratin-50cm-25-pramenu.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2016 9:05 pm    Předmět: Citovat

Laický názor - ředit Hennécolor cassiou? To by to pak nemuselo tak tmavnout, ale pikramát by měl stále zabírat, nebo ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pajussska
8-20
8-20


Založen: 27.12.2011
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2016 1:45 am    Předmět: Citovat

Já se barvím asi 4 roky hennecolor bordó poslední rok kupuju mahagon, protože už je ta barva docela tmavá. Vínová to (snad) je, ale na každém světle to vypadá jinak, pod umělým jsem hnědovlasá, na denním vínová a na slunci házím nazrzlé odlesky Very Happy Kdyžtak se koukni do galerie, ale tuším, že tam zrovna nemám žádnou vhodnou "vínovou" fotku. Jinak do henny přidávám červenou řepu a myslím, že to dělá ten největší účinek Smile)
Teď chci ale přejít z hennecolor na jinou značku, viděla jsem u jedné uživatelky tady, že india natural hair care má pěknou bordó barvu, tak ji možná vyzkouším Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2017 11:17 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, já se konečně rozhoupala použít čistou hennu. Nejdřív jsem ji míchala s cassiou, aby nebyla tak tmavá, ale chtěla jsem výraznější červenou. Používala jsem hennu z asijského obchodu, co je u nás blízko a byla taková moc oranžová. Teď naposledy jsem koupila v BIOOO v Kotvě hennu Ayumi a je výborná! Už mi několik lidí tu barvu chválilo. Kamarádka, která barvila hennou leta smě dneska ptala, jestli je to henna, když je to taková výrazná barva. Mam tmavší střední hnědou. Nešlo mi to vyfotit, abych to sem dala (vypadá to zkresleně(, takže dávám aspoň odkaz na nějaký obrázek, jak zhruba to vypadá.
Tahle henna bez přísad, jen horká voda:
https://www.biooo.cz/bylinna_henna_ayuuri_natural-p-10868.html?
Cca taková barva:
http://i154.photobucket.com/albums/s258/Karya_Saiyan/Henna%20and%20hair/henna-ednew22.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noroelle
41-80
41-80


Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2018 4:18 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, zajímalo by mě, máte tu někdo zkušenost jak s Khadí, Logonou, Lamdou a Santé? Zase se chci obarvit, chtěla bych červenou, jen nevím, kterou z těhle čtyř. Very Happy Zkoušel jste někdo od těhle čtyř značek červené odstíny? Který z nich chytl nejlépe?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plum2
8-20
8-20


Založen: 4.11.2015
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2018 6:48 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, já mám vyzkoušenou čistou khadi a ta mi chytla do rezava, po červené ani stopa. Jinak jestli můžu poradit za mě nejvíc červeně chytla čistá henna ayumi. Mám pro představu fotku v galerii. Teď jsem se dokonce placla přes kapsu a koupila si hennu jamila která má chytat nejvíce do červená, ale výsledek byl s ayumi srovnatelný Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alkarinkwa
0-7
0-7


Založen: 25.1.2019
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2019 3:25 pm    Předmět: vytoužená rezatá pomocí henny Citovat

Dobrý den,
Chci se poradit ohledně barvy henny (snažila jsem se pročítat fóra, co to šlo):
Moje barva vlasů je něco jako plavá, taková ta "počůraná sláma". Chemicky jsem se barvila na hezkou jasnou zrz. Chtěla jsem přejít z chemie na hennu, ale se stejnou barvou. Very Happy Zkusila jsem hennu odstín měděná, zalila jsem horkou vodou, přidala trochu citronové šťávy a na hlavě měla asi 3 hodiny. Výsledek je ale hodně do červena, je tmavší (vím, že henna vlasy nezesvětlí), ale chtěla bych opravdu rezavou, ne červenou. Myslíte, že je možné toho nějak přírodně docílit? Třeba přimíchat blond hennu, bezbarvou, skořici... Případně upravit množství?
Budu ráda za jakoukoliv radu, odkaz, atd.
Mockrát děkuji předem!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: ne leden 27, 2019 12:07 pm    Předmět: Citovat

Ahoj. Smile
Začínala jsem s podobnou barvou jako ty a ta jasně zrzavá mi pěkně vycházela ze směsi bezbarvé (cca 50%) + zlaté blond (cca 30%) a měděné (20%). K tomu jen citron a olej/kondicionér. Skořici moc nedoporučuji, hodně světlé vlasy podle mě ztmavuje. Kdyby vyšel ten výsledný odstín moc do kanárkova, dá se docela dobře utlumit ořechově plavou hennou z DM, která je někde na půli cesty mezi rezatou a hnědou...
Držím palce, ať se ti ta hennová alchymie povede a docílíš přesně takové barvy, jakou bys ráda. Smile

ad moderátor: přesouvám dotaz do příslušného vlákna, snad poradí i další, zkušenější členky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alkarinkwa
0-7
0-7


Založen: 25.1.2019
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2019 11:29 am    Předmět: Citovat

Děkuji moc!!! Vyzkoušela jsem podle návodů zde kombinaci neutrální a měděné henny, citr. šťávu, skořici, med, olej a heřmánkový čaj. Výsledek mnohem lepší než předtím. Přidám k tomu teď tu blond a uvidím. Smile
Moc děkuji za radu! Smile

PS: děkuji za přesun, moc se v těch vláknech neorientuji...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.