Natáčky, kulma, trvalá...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 51, 52, 53
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4ca332303bb4b09aa6ee4c07bcda9b38Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: ne květen 24, 2015 11:44 am    Předmět: Citovat

Elysion napsal:
Já mám taky vlnité vlasy a na stužkování jsem si je chtěla natáčkama přivlnit, měla jsem to na hlavě asi 4 hodiny a ty ludry mi ty vlasy místo toho narovnaly! Very Happy


Tak to se mi snad nestane.... je tady ještě někdo se zkušenostmi týkajícími se "natáčení vlnitokudrnatých vlasů"? A molitanové natáčky? vyhovující?
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petruska88
8-20
8-20


Založen: 17.10.2014
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2017 1:51 pm    Předmět: Zkušenost s objemovou vs. klasickou trvalou Citovat

Mám dlouhé jemné vlasy a před 6 lety jsem po několikaletém barvení hennou zkoušela u kadeřnice klasickou trvalou (Goldwell č. 1) a byla velice spokojená! Vlasy byly hodně objemné a mírně vlnité i bez zvláštní péče a objem vydržel prakticky až do úplného odrostu vlasů. Trochu hůře se rozčesávaly, ale to vyřešil dobrý kondicionér.
Jelikož jsem pak začala používat nějaký intenzivně uhlazující šampón a vlasů měla díky němu na pohled tak o polovinu méně, dva týdny zpátky jsem si dala na zkoušku pouze objemovou trvalou a kromě toho, že vlasy jsou na omak drsnější, žádný efekt nepozoruji, takže je nechám chvíli odpočinout a zkusím raději opět tu klasickou...


Naposledy upravil Petruska88 dne ne únor 25, 2018 11:54 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2018 6:25 pm    Předmět: Citovat

Co si myslíte o tomhle?
https://www.playtvak.cz/timhle-trikem-ziskaji-vase-vlasy-na-objemu-fjw-/hairparada.aspx?c=A150615_153459_hairparada_neum

Objem mě docela trápí, tohle vypadaá zajímavě a prý to i oddaluje maštění. Nevím ale, zda to nelikviduje vlasy :-/.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 51, 52, 53

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.