PODVOD?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0cdff33ba9a1a6291624c02e92b32a15Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
IVANX
0-7
0-7


Založen: 20.1.2018
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2018 11:58 am    Předmět: PODVOD? Citovat

Ahoj všem. Jsem kluk a je mi 27 let. Vždy jsem toužil mít hodně dlouhé vlasy ale celou dobu mám krátké. Nemám odvahu nechat si narůst delší a dlouhé už vůbec ne ale možná ji najdu Smile Každopádně jsem si to chtěl vyzkoušet takže jsem přemýšlel jak aby to nebylo nápadné a moc poznat. Paruka určitě poznat je i když je kvalitní. Chtěl jsem aby to vypadalo reálně takže jsem přemýšlel jak to udělat. Koupil jsem si pravé 70 cm dlouhé vlasy které jsem připevnil uvnitř zimní bundy na přední straně a nechal je rozpuštěné na přední straně. Délka byla skoro ke kolenům. Na hlavě zimní čepici. Tohle jsem si vyzkoušel v Rakouských Alpách kam jsem jel na týden sám z tohoto důvodu. Myslím že to vypadalo reálně takže jsem byl na různých místech a v různých situacích. Chci se zeptat na názor. Berete to jako podvod?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2018 12:26 pm    Předmět: Citovat

Já ano, stejně jako všechny osattí paruky a příčesky Smile.
Mimochodem, mně osobně se třeba na mužích dlouhé vlasy nelíbí :-/.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2018 1:44 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, mě přijde překvapivé spíš to provedení. Šlo ti jen o reakce okolí? Slasti a strasti života s dlouhými vlasy spočívají zejména v tom, že vyrůstají z hlavy a vykazují až obdivuhodnou všudypřítomnost. To si s pár prameny přišitými na spodek bundy nikdy nevyzkoušíš.

A na dlouhé háro je i u chlapů krásný pohled Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rhiannon
41-80
41-80


Založen: 22.10.2016
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2018 6:59 pm    Předmět: Citovat

Podle mě není podvod, když si takto chceš něco zkusit, náhodou je to dobrý nápad. Zrovna u vlasů - léta se s tím budeš drbat, a pak zjistíš, že se ti to vlastně nelíbí Very Happy Takhle to víš hned.
Co jako "podvod" vidím, ale je to každého věc, jsou klip-in vlasy a další srandy. Ale zas dokážu pochopit, že když to holt neroste nebo jsou vlasy řídké, může to někomu zlepšit sebevědomí. Ale tuším, že sama bych se cítila divně, kdybych každý večer sundala půlku vlasů Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IVANX
0-7
0-7


Založen: 20.1.2018
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2018 1:25 pm    Předmět: Citovat

Slo mi o to vyzkouset to. Jake to je a i jak bude reagovat okoli. Musim rict ze si toho nikdo moc nevsimal a jen obcas jsem slysel - "koukej na ty vlasy" nebo "ten ma dlouhy vlasy" atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2018 11:18 am    Předmět: Citovat

Koukám na stránku Lidé na nové příspěvky fotek a vypadá to tedy, že už jsi experiment provedl! Tak to určitě muselo vyvolat hodně pozornosti, protože taková délka se jen tak nevidí! a že to je "podvod" asi těžko někoho napadne (dokud nesundáš bundu).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.