No Poo mytí: žitná mouka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6bd4404589b6c8f0a14f678d852e1a9aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eMia
>RADA STARŠÍCH<

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2018 10:13 am    Předmět: Citovat

Tak jsem se po letech no poo konečně odhodlala i k žitné mouce Very Happy popadlo mě to včera večer a hned jsem mazala do obchodu pro mouku. Měli jen žitnou celozrnou, což se prý špatně vymývá, ale hladká holt nebyla a já to chtěla vyzkoušet hned Very Happy Umichala jsem hustší těstíčko cca že tří polévkových lžic, ať toho je do začátku víc, napatlala na skalp, promasírovala, nechala jsem asi pět minut působit a šlo se splachovat. Už při splachování jsem měla pocit, že mi ta mouka na hlavě vyrobila další vlasy Very Happy působily tak hustě na moje poměry! Po vyfénování to nadšení mírně opadlo, ale i tak mám teď nejlepší vlasy za poslední rok a půl! Jsou leklé, hebké a zároveň objemné, šly krásně rozčesat a dokonce se mouka úplně v pohodě vymyla! Takže u mouky teď nějakou dobu určitě zůstanu Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2018 11:58 am    Předmět: Citovat

Taky se k žitné mouce někdy ráda vracím. Ale mám to s ní jako se spoustou jiných věcí - chvíli fajn, pak jakžtakž, nakonec nicmoc. Holt mám vlasy, co potřebujou střídavou péči.
Každopádně v poslední době, když na vlasy plácám "moučnou kašičku", tak ji ještě vylepším trochou nějakého kondiše nebo masky (ale nepřeháním, aby mi ten pracně nabytej objem okamžitě zase nesplihnul). Ty vlasy jsou pak lesklejší, navíc jak trpím na suchý dýlky a konce, tak samotná ta mouka jim moc nepomáhá. I když možná asi ještě lepší by bylo nanést moučnou kašičku ke kořínkům, nechat trochu stýct do dýlek a pak ještě do dýlek a na konce plácnout kondicioner a nechat to všechno dohromady alespoň minutu působit. Budu to muset vyzkoušet. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Přejdi na: