Seriály
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 83, 84, 85
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ba545389679c2b3d6fb46a627dcdea6dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2017 6:47 pm    Předmět: Citovat

No, tak přestaň Very Happy a je to.

Mě se dosti táhly ty první díly do doby, než se znova potkali, tedka už tam zas bude nějaký příběh. Zatím se mi relativně zamlouvá, jak to filmaři změnili oproti knížce.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2017 8:35 pm    Předmět: Citovat

Tak to ste dobré, dámy, pretože ja som nezvládla dopozerať ani tú druhú sériu... to bolo tak strašné. Rolling Eyes Laughing Nikdy viac! Už ani zrzoun za to nestojí.... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: pá říjen 27, 2017 3:27 pm    Předmět: Citovat

Mě se taky táhly ty díly, kdy byla zpět ve svý době. Ale ke konci to už mělo trochu grády a bavilo mě to víc. A teda moc se mi nezdá, že by to až tak bylo jinak oproti knize, jen detaily, případně něco vypustili a tak. Ale možná mi něco jen vypadlo z paměti?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá říjen 27, 2017 6:40 pm    Předmět: Citovat

Jo, detaily a proškrtání (za účelem zrychlení děje a aby tam ten tlustý špalek, kterým knížka je, nemuseli dávat doslovně).
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2017 9:38 am    Předmět: Citovat

Hehe, a mně to přijde naopak. Ty díly ze dvou různých století mi přišly zajímavé, teď je to daleko horší...

Ke změnám oproti knize výhrady nemám, to mi přijde rozumně udělané.

Červená knihovna celkem sedí. Jenže ten bláznivý děj měla i kniha, takže nemám moc očekávání, že to bude po této stránce nějak lepší. Když vzpomenu, co za blázniviny nás ještě podle knihy čeká.... Rolling Eyes Mně stačí ke štěstí ten skotský přízvuk a nepařížské kulisy. Very Happy A jsem zvědavá, jak to tam všecko filmaři smrsknou, jak se s tím obrovským balíkem papíru popasujou. Za mě to zatím dávají celkem dobře.

Jamieho účes: to má furt stejně jak v té Paříži ne?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2017 10:54 am    Předmět: Citovat

Já jsem teda knížku přečetla jenom první díl a stačilo... Twisted Evil U toho seriálu jsem to ještě jakž takž skousla, ale těch x bichlí žánru, který mě nijak extra nezajímá, jsem fakt nedala. Navíc mě knižní Claire štvala snad i víc než ta seriálová. Razz
Pokud jde o účes, tak mi přijde, že to má Jamie teď pomalu na "Jágra", to dřív tak děsné nemíval, vypadá jak takový prototyp obecního blbečka. Laughing

No, ale abych tu jenom nedštila síru, tak s novou řadou Stranger Things jsem teda spokojená moc! Co jsem zatím viděla, tak to je slušně našlápnuté.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: po říjen 30, 2017 11:43 am    Předmět: Citovat

Noo tak novej díl je teda smrsklej až až. jako říkala jsem si, jak se s tím poperou no.

Na Stranger Things čekám na muže, mrknem spolu. první serie se mi hrozně táhla, trvalo mi asi 4 nebo 5 dílů než mě to začlo bavit, ale konec mě dostal a právě se těším jak to bude dál...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2018 11:49 am    Předmět: Citovat

Tak trošku nám to Stranger Things utichlo. Za mě super i druhá série, některé momenty byly teda hodně bububu. Twisted Evil Nelíbila se mi jenom ta "zpomalovací" epizoda (sice na jednu stranu chápu tvůrce, proč to dělají, ale tyhle kapitoly jsou skoro vždycky taaak nudné!), upřímně celá ta parta i s vůdkyní Kali mi byla dost ukradená a ničím mě nezaujala. Naopak hodně oceňuju vývoj postavy Steva, to se mi líbilo.

Když už jsme tak u těch seriálu, pro milovníky temných krimi dobovek začal The Alienist, s poměrně slušným obsazením (Luke Evans, Dakota Fanning a Daniel Brühl). Zatím to vypadá dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2018 3:33 pm    Předmět: Citovat

Já mám v oblibě obzvlášť anime seriály, dostala jsem se k nim ovšem pozdě díky internetu, protože v dětství tu na rozdíl od mnoha jiných zemí z tohoto typu tvorby skoro nic nebylo. Je tu taky někdo takový?
Oblíbila jsem si hlavně:
Rurouni Kenshin (tam je taky nádherná hudba, soundtrack je skvělý sám o sobě)
Card Captor Sakura; Tsubasa Reservoir Chronicle - s těmi jsem začala kvůli tomu, že CSS teď má novou sérii a chtěla jsem předtím vidět ty starší věci, které tomu předcházely (Tsubasa je sice jiný seriál, ale jsou tam některé "stejné" postavy).
A ještě další věci mám v pořadí, na které chci koukat, takže kromě anime už prostor pro "normální" seriály nemám.
A ještě je bezva (animovaný ovšem není to japonské anime) seriál Regular Show, je to taková sranda pro odreagování.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JuankoN11
0-7
0-7


Založen: 20.7.2022
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st červenec 20, 2022 12:45 pm    Předmět: Citovat

Na seriály se už moc nedívám, ale myslím, že nejlepší seriál, který jsem kdy viděl, byl Lucifer. Very Happy Líbil se mi jeho humor v tom seriálu a to, že nikdo nevěřil, že je opravdu ďábel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 83, 84, 85

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.