Minerální líčení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 43, 44, 45
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=decfd7a93c98db75b17266e24214ed8cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2014 2:55 pm    Předmět: Citovat

Jee tak to děkuju za varování. To je škoda, i když poslední dobou se zmůžu stejně jen na řasenku:-)
Barely Beige je úplně kompatibilní s China Doll a když ho dám na pleť samotný tak ani není na pleti vidět. Četla jsem i dost recenzí na netu a nejvíc se k sobě tyto odstíny hodí. Nude už by byl moc tmavý a Blondie se hodí nejvíc k Porcelain.
S Barely Beige nemůžeš přestřelit pokud používáš China Doll:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2014 3:43 pm    Předmět: Citovat

Používám Porcelain, skvěle mi sedí. Korektor Blondie je ještě o něco světlejší než ten makeup a pleť s ním má popelavý nádech. Samotný Barely Beige by byl tmavý, s China Doll jsem byla mírně oranžová, takže si budu muset umíchat svůj odstín.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2014 3:01 pm    Předmět: Citovat

Tak to asi nezbývá než mixovat Sad i když Barely Beige je o krapet světlejší než China Doll, ale skoro neznatelně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2015 8:37 pm    Předmět: Citovat

Já teďka přemýšlím, jestli investovat do Lily Lolo nebo ne... Rozhodně se nemaluju denně (i když je to možná tím, že aktuálně nemám moc čím Laughing ). Dnes jsem byla v Kotvě vyzkoušet odstíny, zdálo se mi, že nejlíp mi sedí Blondie - ale byl už večer, umělé světlo a tak. Efekt mi přijde hodně dobrý. I přítel si všiml, že "vypadám líp a jsem nějak vyžehlená." Teď jen přemýšlím, jestli koupit vzorek a nějakou dobu testovat, nebo udělat ještě nějakou zkoušku na světle.

Kdo můžete porovnat Kotvu a Green Wave - kde je lepší si nechat poradit a kde mají lepší ceny? I když u těch cen se to asi bude lišit o pár kaček...
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: pá červenec 24, 2015 10:00 am    Předmět: Citovat

Máte zkušenost s Lily Lolo BB krémem? Docela mě zaujal. S minerálním jsem spokojená, no ale znáte to, objeví se novinka a jsem ztracená. A asijské BB mi svého času konzistencí vyhovovaly, o tom, že mi ta silikonová směsice ucpávala pleť, už netřeba mluvit.... Tady by to ale zřejmě nehrozilo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marťa84
8-20
8-20


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2015 1:22 pm    Předmět: Citovat

To by mě taky zajímalo. Lily mám jako klasický mmu a vyhovuje...ale přeci jenom v tekutější formě by byl pohodlnější na nanášení. Bohužel jsem zatím nenašla ani žádnou recenzi na blogu Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út prosinec 15, 2015 12:55 pm    Předmět: Citovat

Mela bych maly dotaz ... mozna ne az tak maly, ale dotaz urcite Laughing

Pravidelne se vubec nelicim (protoze to neumim a vzdycky to trva hodiny nez na ksicht namaluju oblicej), ale jak je clovek cely dny sam doma, tak z blbosti dela ruzny veci. Treba kupuje sminky a snazi se na tom ksichtu prece jen neco vytvorit Laughing

Ale k veci:

Po progresivnim hledani jsem se dostala k make-upu everyday minerals dokonce i v odstinu, ktery mi sedi. Nevim teda, jestli mi to ma barevne srovnat oblicej s barvou krku, ale pokud jo, tak sedi jak zadel na hrnec. Laughing Po nekolika dalsich pokusech jsem dosla i k tomu ze bez tmavsiho konturovaciho pudru a rozjasnovace to stejne asi nepujde, takze uz to nevypada ani jako jednolita maska, ale oblicej.

Cimz se dostavam k jadru problemu ... okolo nosu mam rozsirene pory, trochu i na cele a na brade (klasicky T-zona), vzdycky jsem mela plet spise mastnejsi ted uz se to (snad, i kdyz s vekem) zacina srovnavat ... akne se mi uz spise vyhyba, ale na tvarich mam jizvicky z minulosti.

Nejaky napad cim to zakryt, srovnat, zakamuflovat? Samotny mineralni make-up mi do poru zaleza a zblizka to vypada ... no, ne moc hezky. Idealni by byla baze bez silikonu, ale nejsem si jista nakolik pak bude schopna splnit pozadavek "srovnani" pleti ...

Podotykam, ze se nehodlam licit kazdy den, ale kdyz uz budu muset/chtit, tak abych si na obliceji neudelala jeste vetsi paseku ... navic potrebuju neco, co "pujde dokupy" prave s mineralnim make-upem.

Muzete mi prosim poradit, kdo mate podobny typ pleti nebo resite stejny problem? Budu moc vdecna Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KacaRad
0-7
0-7


Založen: 13.6.2018
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2018 11:36 am    Předmět: líčení Citovat

Tohle zavání nepovolenou reklamou. danny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 43, 44, 45

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.