Alternativní způsoby léčení nejen akné
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=88c08f8ce5c0dd839d7dc33e67942f3dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2012 7:35 pm    Předmět: Citovat

S tým močom mám skúsenosti už dávnejšie mi to poradila moja babička a čuduj sa svetu ono to fakt funguje len potom som to už prestala praktizovať ani neviem prečo ale teraz ked som si to znova pripomenula asi to skúsim ešte raz Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 12:33 am    Předmět: Citovat

ach jo, tak jsem si pročetla celou diskuzi a nikde jsem nenašla, jak přesně se urinoterapie používá...ty lidi, co se na to ptali byli prostě ignorováni Rolling Eyes ....takže mám odchytit moč do nějaké misky, pak si to tamponkem namatlat na obličej a nechat být, nebo to stačí používat jen jako takové tonikum, které si pak hned i smyju? nějak nevim, jak bych před partnerem obhájila, že smrdim, jako, kdybych se počůrala Laughing ..,.případně nedá se ten odér něčím zamaskovat?....já jsem teda na to donedávna měla stejný fuj-názor, jako většina lidí, ale poslední dobou čtu samý dobrý ohlasy, psychicky to už taky neberu tak znechuceně a tak si říkám, proč to nezkusit, když jsem stejně pro každou hovadinu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivet922
161-320
161-320


Založen: 6.12.2011
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 8:05 am    Předmět: Citovat

Zkus se mrknout na diskuzi www.vicevlasu.cz. Tam je o urinoterapii hodně psáno.I jak se má praktikovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: so únor 23, 2013 12:49 pm    Předmět: Citovat

Mátě někdo osobně vyzkoušenou akupunktruru na bolesti hlavy či zad? Opravdu by mě zajímalo, jestli to funguje jelikož mi nezabírají žádné léky proti bolesti.
A jak vás to vyšlo cenově?
Předem díky za všechny zkušenosti a rady.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kiralait
0-7
0-7


Založen: 25.11.2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po duben 22, 2013 8:31 am    Předmět: Citovat

moc nee Very Happy kdyz uz se obcas neco objevi, doporucuju - http://www.omlazeni.cz/ichtoxyl-na-akne-17-772-0.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miňule
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Duchcov

PříspěvekZaslal: čt září 18, 2014 9:10 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si cíleně četla o urinoterapii, o které uvažuji. A docela mě pobavilo to, že laryngitida ustupuje s věkem Very Happy Mám ji od mala, je mi 27 a neustupuje ani náhodou! Kéžby, ale bohužel...
_________________
Serenity Basteela *Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kavabo
0-7
0-7


Založen: 1.7.2018
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne červenec 01, 2018 4:01 am    Předmět: q Citovat

Ahoj, . Fajn, že sa ti po rokoch trápenia podarilo dostať biologickú liečbu. Asi by ju chceli všetci, no nie je to vôbec jednoduché. Napr. na Slovensku musí pacient najskôr absolvovať liečbu dvomi systémovými liekmi (ako MTX, Equoral, Neotigason a pod.) a len v prípade, že tieto lieky nezaberajú alebo majú pre pacienta závažné vedľajšie účinky, mu poisťovňa schváli biologiká. Takže je to na dlhé lakte a pomůžete http://eu-sale.com/cs/onycosolve-ceska-republika/.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2018 8:46 pm    Předmět: Citovat

No tady taky ne. Mám autoimunitní onemocnění. Brala kortikoidy, cytostatika a spousta dalšího a na biologickou léčbu nemám nárok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Imndro4
0-7
0-7


Založen: 27.7.2022
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2022 12:17 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že CBD je dobré na akné, ale také na lepší spánek obecně. Já osobně kupuji CBD pravidelně zde https://www.konopnafarmaliptov.sk/cs/ a jsem s ním maximálně spokojená Smile Za test nikdy nic nezaplatíte
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.