Domácí recepty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ca4b98843468a87b7f7857a5b0cb0f64Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2016 11:22 am    Předmět: Citovat

No, tak si toho udělám méně, aby to bylo do měsíce pryč.

A s tím ibiškem jsi mi docela nahnala strach, pro začátek možná zkusím odvar z něčeho slabšího, co třeba nebarví Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so duben 16, 2016 12:17 pm    Předmět: Citovat

Tak držím palce při experimentování!
A s tím ibiškem jsem tě nechtěla vyděsit, ale spíš lehce varovat - on z něčeho jde i vyprat, ale zrovna tohle tričko byla nějaká směsovka, se kterou se při praní musí opatrně... Ale jak říkám, já si dávala velkou koncentraci ibišku a docela dost, jinak by to asi tolik to oblečení nebarvilo. Nicméně pro začátek asi bude fakt lepší zkusit něco bez barvicího účinku. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
makakfou
0-7
0-7


Založen: 11.9.2018
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út září 11, 2018 9:29 am    Předmět: Banánová maska na vlasy POMOC Citovat

Zdravím,

dle návodů z internetu jsem si vyrobila banánovou masku z rozmixovaného banánu, medu, kokosového a olivového oleje. Nanesla jsem na vlasy a asi po hodině umyla. Nyní mám vlasy jako chemlon, totálně slepené a na dotek drsné, nemožné rozčesat...

Zkusila jsem do vlasů aplikovat veliké množství oleje, odmočit v teplé vodě, 2x umýt šamponem, nanést veliké množství kondicionéru, ale pořád nic :-/ Ve vlasech jsou stále mikročástečky banánu, které lepí vlasy k sobě.. Crying or Very sad Nevíte někdo jak z toho ven??

Díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: út září 11, 2018 9:48 am    Předmět: Citovat

Osobně bych přestala vlasy dál zatěžovat a nechala, ať se to samo upraví. Žádná ingredience té masky by neměla způsobovat hlubší poškození a povrchové vysušení se brzy srovná. Na vině nejspíš bude med - ve větším množství některé vlasy přesušuje. (Shodou okolností na to odkazoval zrovna nedávno Portos ve vláknu o jogurtové masce.) Pro to, aby se Tvoje vlasy vrátily zas do normálu, už jsi nejspíš udělala maximum, dej jim čas. Wink (Jen ten banán by to asi chtělo vyklepat. Wink ) Mnoho zdaru!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: st září 26, 2018 6:53 am    Předmět: Citovat

Z těch vyjmenovaných ingrediencí by mně osobně vadil olivový olej. Ten mi nejdřív vlasy zmastí, že uplně ztmavnou, ztěžknou, pak se špatně dostává pryč, a výsledek jsou vysušený vlasy. Laughing A o banánu sem už četla několikrát, že nejde moc vymýt, takže jsem ho abi nikdy nezkusila. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.