BIONEcosmetics
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 40, 41, 42
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cb7898ad4d9c047d1e37e8a6ce45da07Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2018 11:26 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, tak mám ten chininový šampon a za mě bomba! Sice voní jako prací prášek, ale mně je ta vůně příjemná, vlasy hezky umyje, nezatíží, nevysuší, nadýchá, doporučuju!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2018 9:58 am    Předmět: Citovat

Pořídila jsem si bezoplachovou péči ve spreji s keratinem a nějakým obilím a musím říct, že je to vynikající záležitost! Vlasy po umytí nastříkám sprejem, vemnu do vlasů, klidně i ke kořínkům, a následně vyfénuji a vlasy vypadají mnohem zdravější, mají i objem aniž by byly přesušené jako dřív po fénování. Taky se lépe rozčesávají, takže jich teď tolik nevyrvu a mám pocit, že se mi malinko méně mastíSmile mrzí mě, že už nikde není k dostání za vlasová infúze, tam by byl efekt ozdravení a zpevnění určitě ještě markantnější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2018 1:35 am    Předmět: Citovat

Mám jeden zážitek, kterej sem musim napsat. Na ulici jsem šla za slečnou, ze který na 15 metrů táhla intenzivní "vůně" vlasový vody od Bione. Embarassed Používala jsem jí taky, ale znovu jsem nekoupila právě kvůli smradu, kterej mi vadil. Pořád jsem si říkala, že to cítim jenom já, ale tohle setkání mě vyvedlo z omylu. Jakejkoliv parfém by to zabilo, vážně. Laughing Takže pokud vám to smrdí, věřte, že to cítí celá ulice. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2018 2:44 pm    Předmět: Citovat

K tomu spreji s keratinem a obilnými klíčky jsem nakonec sehnala i Tekuté vlasy a Vlasovou infúzi a všechny tři produkty mi přijdou jako jedno a totéž Very Happy ale nadšení přetrvává
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2018 9:49 pm    Předmět: Citovat

eMia napsal:
K tomu spreji s keratinem a obilnými klíčky jsem nakonec sehnala i Tekuté vlasy a Vlasovou infúzi a všechny tři produkty mi přijdou jako jedno a totéž Very Happy ale nadšení přetrvává
a co z toho nejmíň smrdí? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2018 10:20 am    Předmět: Citovat

Harik napsal:
eMia napsal:
K tomu spreji s keratinem a obilnými klíčky jsem nakonec sehnala i Tekuté vlasy a Vlasovou infúzi a všechny tři produkty mi přijdou jako jedno a totéž Very Happy ale nadšení přetrvává
a co z toho nejmíň smrdí? Laughing


Mně všechny tři voní Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 40, 41, 42

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.