Henna a šediny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ef30db7a62600528896139aa21c4f332Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Motu
21-40
21-40


Založen: 7.9.2007
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: ne duben 02, 2017 10:05 am    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Ahoj. Naplácala jsme hennu na odrosty, všechny vlasy jsem dala pod fólii. Nikdy jsem nebyla flekatá.


Děkuji Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
afelandra
8-20
8-20


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: so září 23, 2017 6:04 pm    Předmět: šediny - odrosty Citovat

Barvím hennou od roku 2012 - biblám si odrosty když je potřeba (na vršku hlavy jsem už téměř úplně bělovlasá), což je tak cca 1 x za 2-3 týdny. A občas, když se mi chce párat se s celou délkou vlasů, která už je na můj věk úctyhodná, tak si hennu nakydám na celou hlavu. Jsem spokojená a neměnila bych Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eunikee
8-20
8-20


Založen: 23.9.2018
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2018 8:01 pm    Předmět: Citovat

Ahojte, před týdnem jsem poprvé vyzkoušela hennu Khadi, odstín světlá blond. Mám světle hnědé vlasy a mezi nimi pár šedivých. Chtěla jsem právě nabarvit ty šedivý aniž bych si změnila barvu ostatních vlasů. No dopadlo to tak, že to opravdu moc nejde vidět, závisí hodně na světle a komu to neřeknu, tak ten si toho ani nevšimne. Very Happy Vlasy mají nádech do blond víc než předtím, jsou hezky zregenerované a mají blonďatější odlesky než dřív. Bohužel na šedinách většinou nevidím ani ty odlesky, pořád se lesknou stříbrně. Asi je to tím že jsou silnější a podle toho co jsem četla, by měla henna víc chytat na jemnější vlasy. Zkusím obarvit ještě znovu, přidám do toho příště trochu světle hnědé a doufám, že mně to příště chytne aji na šediny. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2018 1:37 am    Předmět: Citovat

Eunikee, kamarádka říkala, že jí blond henna chytá na šediny jen trochu a po pár umytích jsou zpátky. Nejspíš je na ně fakt potřeba jinej kalibr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eunikee
8-20
8-20


Založen: 23.9.2018
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2018 6:12 pm    Předmět: Citovat

Harik, asi je to tak. Po druhým obarvení se už trochu leskly do blond, ale vypadá to, že už se to umylo (už jsou to tři týdny). Teď chci vyzkoušet měděnou Lamdu, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Snad nebudu vypadat jak mrkev. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Koala
0-7
0-7


Založen: 19.11.2018
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2018 7:29 pm    Předmět: Citovat

Eunikee napsal:
Harik, asi je to tak. Po druhým obarvení se už trochu leskly do blond, ale vypadá to, že už se to umylo (už jsou to tři týdny). Teď chci vyzkoušet měděnou Lamdu, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Snad nebudu vypadat jak mrkev. Very Happy



Lamdu jsem na šediny používala pouze ve dvoufázovém barvení. Nejdřív klasická henna a pak požadovaný odstín. Teď používám Khádí a s ní barvím hned požadovaným odstínem a chytá mi. Používám ji už dva roky cca. Jsem tmavovláska, jak je to se světlými odstíny,nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.