Trenčianska kozmetika The Garden

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e29757e410a7e907125bc29f0e640f7dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ildichan
41-80
41-80


Založen: 3.11.2010
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2018 2:52 pm    Předmět: Trenčianska kozmetika The Garden Citovat

Ahojte,

nakoľko som nenašla nikde žiadne recenzie, zakladám nové vlákno ohľadom údajne prírodnej kozmetiky the Garden zo Slovenska, presnejšie z Trečína. Najznámejším produktom sú asi tie ich toniká. Majú podobnú reklamu akú istý čas mala značka Milva. Recenzie na produkty nachádzam len z ich stránky, či z web stránky, alebo facebooku.

Je niekto, ktor má s touto kozmetikou skúsenosti?

Ďakujem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2021 6:39 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, nějaké informace, zkušenosti o této značce? Zajímají mě hlavně šampony a tonika. Má to nějaký efekt ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ildichan
41-80
41-80


Založen: 3.11.2010
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2021 8:13 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,

ja som to predsa len skúsila pred pár rokmi. Môj dojem je skôr taký, že nenadchlo. Môžem povedať, že mi asi zabralo tonikum - mám milión nových vlasov, tou masážou, ale možno aj tými zložkami v ňom, mi začali veru rýchlejšie rásť vlasy. A to tonikum používam aj popri iných šampónoch...šampóny, masky a neviem čo všetko majú ešte - za mňa to nie je úplne ono. Mám jemné vlasy, používala som šampóm aj dlhšie, min, 2 mesiace, ale jednoducho mne tie vlasy vypadávali viac ako bez toho....A boli suchšie ako bez toho Very Happy a bez objemu....neviem, proste mám zvláštne pocity z toho šampónu. Čo mi ale nefungovalo vôbec, je tá obrovská maska....mne to mojim vlasom jednoducho žiadnu hydratáciu nedodávalo.

Takže záver: tonikum je asi za mňa a moju skúsenosť najúčinnejšie Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Missa
21-40
21-40


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2021 8:13 pm    Předmět: Citovat

Právě zkouším, ale na hodnocení je ještě brzo. Používám ji od úterý Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: so únor 13, 2021 10:09 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, moc děkuji za info. Já bych ráda zkusila to tonikum a možná šampon (třeba mi sedne). Ta maska mě vůbec neláká. Nechala jsem se ostříhat a nějak to nejsem já, takže bych to ráda popohnala ????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Missa
21-40
21-40


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: so únor 13, 2021 10:37 pm    Předmět: Citovat

Udělej si když tak prvně vlasový test ať víš jakou řádu máš objednat https://expertnavlasy.sk/vt2019/
Ale samozřejmě co objednáš je na tobě. Já mám tonikum a šampon zlaté řady, ještě mi doporučili masku a myslím že ještě něco.
Ale je to docela dost peněz, takže jsem v začátku nechtěla vyhazovat furu peněz zbytečně. Tak jsem prvně koupila jen ty dvě věci a uvidím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Missa
21-40
21-40


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: so únor 13, 2021 10:37 pm    Předmět: Citovat

Udělej si když tak prvně vlasový test ať víš jakou řádu máš objednat https://expertnavlasy.sk/vt2019/
Ale samozřejmě co objednáš je na tobě. Já mám tonikum a šampon zlaté řady, ještě mi doporučili masku a myslím že ještě něco.
Ale je to docela dost peněz, takže jsem v začátku nechtěla vyhazovat furu peněz zbytečně. Tak jsem prvně koupila jen ty dvě věci a uvidím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: st únor 17, 2021 7:15 pm    Předmět: Citovat

Jee no vidíš, a dneska mi to už přišlo a poprvé vyzkoušeno. Koupila jsem zlatou řadu šampon a tonikum. Vesměs považuji své vlasy za suché. Podle popisku by měla zlata řada odpovídat, ale uvidíme. Test jsem si udělala dodatečně ???? Masky mám své a až je dopatlám, pak možná pořídím tu jejich. Tak jsem zvědavá, jak moc to bude ubývat a jak moc pomáhat. Přeci jen to není nejlevnější sranda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.