Milva s chininem
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9c27c9996021232a3d77ae1f0ab9e104Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2018 10:17 am    Předmět: Citovat

Používám šampon chinin forte asi měsíc, bez střídání s jinými značkami. Mám superjemné vlasy se sklonem k maštění a mám dojem, že mi je ještě více zjemňuje Confused , odmašťuje je jemně (ale šamponuji dvakrát), nicméně padání trochu ustalo, nějak razantněji nerostou (to jsem ani neočekávala). Doobjednala jsem si i vlasovou vodu, tak ještě zkusím používat společně. Celkově je výsledek lepší než jsem skepticky čekala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwlanche
41-80
41-80


Založen: 18.7.2016
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2018 2:13 pm    Předmět: Citovat

Sama používám jen tu vodu chinin forte (moje vlasy tyhle šampony prostě nemůžou), ale nic extra nepozoruji. Mamka používá šampon s chininem už asi třičtvrtě roku a přestaly jí nadměrně padat vlasy, s čímž se potýká už řadu let. Ale nijak extra nepovyrostly ani nezhoustly. Nicméně i to s tím padáním je paráda, řekla bych Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwlanche
41-80
41-80


Založen: 18.7.2016
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2018 9:24 pm    Předmět: Citovat

Update pro milvu.
Už je to rok, co mamka myje šamponem s chininem a hodně si ho chválí! Vlasy jí v mládí kvůli horm. změnám hodně vypadaly a změnily strukturu a od té doby se neustále potýkala s občasnými "vlnami" vypadávání vlasů např. v létě... Od té doby, co používá milvu jí vlasy padají jen ve velmi omezeném množství a jsou opravdu pěkné. Nějaký růst či viditelné zhoustnutí se však nekonalo.
Já občasně (min. 1 týdně, většinou však častěji) používám vlasovou vodu chinin forte (ta nejsilnější) na kouty i normálně do vlasů, nicméně žádné změny ani zrychlený růst nepozoruju. Možná, jak na vlasy koukám furt, nemám srovnání, nicméně vlasy pěkné, tak snad jim to prospívá Laughing
Takže šampon asi dobrý (já se mu se svým typem suchých, kudrnatých a zároveň - jaká to ironie - rychle se mastících vlasů vyhýbám, ale třeba po něm někdy sáhnu, kdo ví.
Co se týče té vody... možná to jsou vyhozený prachy, ale mě nefungoval ani lopušák, tak nevim. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2018 9:13 am    Předmět: Citovat

Gwlanche, zkusilas Bioaquanol U? Po něm jsem jako po jedinym měla podrosty. Všimla jsem si jich po vypotřebování té větší flaštičky, co nabízej. A částečně fungoval i na kouty, ale jen dočasně, mam pocit, že mi tam ty vlásky sice začnou růst, ale postupně zas vypadnou nebo co.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.