Biohar vlasový aktivátor
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 121, 122, 123
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8da27ff480ee111c5d9406311bb335a4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hanita9
0-7
0-7


Založen: 24.10.2018
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2018 11:42 pm    Předmět: Citovat

Hukan napsal:
Tak už jsem přišla na to, co mi vůně Bioharu připomíná.: rumové kuličky Laughing Laughing Vrátila jsem se k Bioharu a dávám opět od včerejška každodenní aplikace. Do toho baštím Evocaps z Finclubu, Biotin C plus od Amway, selen, pangamin a piju Ayurvédský čaj na vlasy a jsem zvědavá na ty výsledky Very Happy snažím se natáhnout interval mytí, ale teď v létě to moc nejde. Tak to mezi jednotlivým mytím šampony, které různě střídám, řeším lávovou zemí a s přídavkem arganového oleje. Věřím, že vitamíny, čaj a Biohar je třeba používat dlouhodobě, aby byl poznat nějkaký výsledek. Jo a nezapomínám na masáže vlasové pokožky Tangle teezerem a hlavně žádné barvení a odbarvování!! Smile



Tak co? nejake vysledky? Vyplati se zainvestovat do Bioharu? Ja si zatim kupuju BU+BH ale nic na sobe nepozoruji...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2018 9:14 am    Předmět: Citovat

To ale nepůjde poznat, co z toho fungovalo, když to dostalo šanci najednou... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 121, 122, 123

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.