Ze zrzavé na brunetu

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f4f47d42bb927afdd0df3e24dc3ee4bcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kimbra
0-7
0-7


Založen: 1.7.2014
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2018 4:46 pm    Předmět: Ze zrzavé na brunetu Citovat

Ahoj všichni vlasatí....potřebuji radu a prosím, nehoňte mě ke kadeřnici....

Nosila jsem hodně let černou. Domácím procesem jsem ji konečně stáhla, s tím, že si dám tmavě měděnou. Toho se mi jakžtakž podařilo docílit, vlasy ani nemám zničené, což je zázrak. Problém je v tom, že mi zrz coby zimnímu typu nesedí a na černou zpět se vracet nechci. V žádném případě. Jde to nějak šikovně přebarvit na nějakou rozumnou hnědou? Je mi jasné, že červené odlesky budou ještě dlouho prosvítat. Do přelivu bych nešla, rovnou do barvy. Palette taky nepřipadá v úvahu, ty jsou tmavé a vlasy bych rovnou mohla vyhodit do sena. Máte zkušenost s nějakým odstínem, který mi udělá nějakou fajn hnědou a vlasy nebudou černé? Klidně olejovku... Podotýkám, že ve vlasech ještě působí stále peroxid...snad nebudu zelená...děkuji moc. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2018 5:56 am    Předmět: Citovat

Ahoj, myslim si, že bude hodně těžký odhadnout, jak budpu vlasy reagovat. Čím jsi stahovala tu černou? Jestli v tom nebyl peroxid, ale byly to přírodní věci (olej, soda atd..), snad bude stačit jen počkat pár mytí. Nemám zkušenosti s barvením svých vlasů, jen mamčiných, ale nesnažila bych se zesvětlit v jednom barvení nijak výrazně (třeba na blond). Čím menší změna, tím jistější výsledek. Být tebou, naplánovala bych si zesvětlování na několik kroků, dokud nedojdeš k cíli Smile Bohužel značku barvy neporadím. Docela hezky chytaly barvy od Garnier z nějaké z těch dražších řad, vlasy nevysušily. Bylo to garnier nutrisse, zhruba takový odstín, chytal jako tmavě hnědá.
https://www.google.com/search?q=garnier+nutrisse+brown+blond&tbm=isch&ved=2ahUKEwiwqOux0rLfAhXeelAKHQG5AcsQ2-cCegQIABAC&oq=garnier+nutrisse+brown+blond&gs_l=mobile-gws-wiz-img.3..0i8i30.5896.9904..10233...0.0..0.181.687.3j3......0....1.........35i39j0i19j35i304i39j30i10.b4E76C3O9zE&ei=XMMdXLCKId71wQKB8obYDA&client=ms-android-samsung&prmd=isvn&biw=360&bih=560#imgrc=EoCPMWRpqVxRhM
Jen nevím, jistě, jestli řadu nutrisse nenahradila Olia. Koukni..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.