Henna Lamda
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 64, 65, 66
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=60196bbd39eab235a50971c988d5004aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TýnkaM
0-7
0-7


Založen: 19.8.2016
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2016 11:15 am    Předmět: Henna Lamda Citovat

Ahoj holky, nejsem žádný hennový profík, měla jsem svoji přirozenou barvu vlasů (středně hnědou s medovým nádechem) dlouhou dobu a nechtěla ji barvit, ale bohužel vlasy začaly vypadat suše a matně...tak jsem vyzkoušela nejprve DM hennu - nebyla špatná oproti "ničemu", podobně, jako když si dáte levnější kůru na vlasy a účinek brzy zmizel... Nicméně včera jsem pořídila na rady ostatních hennu Lamda a za sebe musím říct, že jsem ohromně spokojená s výsledkem. Bylo mi docela jedno, jaký nádech to vlasům dodá, šlo mi spíš o regeneraci...smíchala jsem tedy světle a tmavě hnědou a místo horké vody použila silný černý čaj, vše nechala přes noc, ráno oplach + kondicionér a výsledek můžete vidět v mojí galerii.

Přidávám příspěvek hlavně proto, že sama jsem hledala výsledky barvení Lamdou a mnoho jich nebylo. Proto pro představu a inspiraci přispívám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2016 11:50 am    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej na DV!
Barva se povedla moc pěkně (a vůbec máš moc hezké vlasy).

Jen pro informaci. Pokud ti u henny nejde o barvu, ale o regeneraci, tak je lepší zalévat studenou vodou.
(Nedávno tu někdo dával velmi zajímavý odkaz, kde se teda řešila hlavně barvivost směsky v závislosti na teplotě vody, ale o regeneraci tam možná taky něco bylo. Ale já to teď jak na potvoru nemůžu najít. Holky pomoc! Embarassed )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TýnkaM
0-7
0-7


Založen: 19.8.2016
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2016 12:10 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, moc děkuji, přidala jsem i fotku před barvením, aby bylo vidět, co za malý zázrak to dokáže se suchými vlásky.
U té regenerace o teplotě vím, i tak děkuji za informaci Smile Chtěla jsem vlásky i sjednotit, konce jsem měla vysušené a zesvětlené od sluníčka. Toto opravdu zabralo úžasně. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2016 12:53 pm    Předmět: Citovat

Ahoj a vitej na DV Smile

Ono to s tou regeneraci neni az takove zhave, totiz, henna vlasy "regeneruje" tim, ze se na ne nalepi (nabarvi je, to barvivo udela na povrchu extra vrstvu a vlas je tak trochu vyspravenejsi nebo jak to rict).

Neda se apriori rict, ze studena voda = lepsi regenerace, jen, ze to bude trvat dele nez se barvivo zacne poustet z blaticka a barvici ucinek bude mit delsi prubeh. Mnozstvi barviva ktere se uvolni je ale srovnatelne (nebo mirne nizsi) nez kdyz bys zalila horkou vodou (v tom pripade to vsechno vylitne ven a chytne se to na prvni keratin na ktery narazi, delka barviciho ucinku pak je asi jen hodinka nebo dve, za stejneho objemu barviva jako v pripade zalevani studenou vodou).

Je to trochu alchymie Smile Nicmene pokud ti nejde o barvu, nevadi ti stravit X hodin s hennou na hlave (treba v noci), tak klidne zalevej studenou Smile barva bude mene vyraznejsi, ale chytat to bude tak jako tak.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TýnkaM
0-7
0-7


Založen: 19.8.2016
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2016 1:16 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za radu! Smile ještě jsem přihodila pár fotek na sluníčku a jsem s barvou nadšená, osobně jsem dala jak už jsem psala půl na půl světle hnědou a tmavě hnědou Lamdu a zalila silným černým čajem (tak cca 80 stupňů tipuju Smile), promíchla a zabalila na noc. Ještě si to zopakuju v blízké době jednou, aby se vlásky pořádně obalily a drželo to Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2016 1:39 pm    Předmět: Citovat

Lamda drzi .. Laughing Drzi a uz nikdy nepusti Laughing

A v pripade ze bys ji nekdy chtela dostat dolu (v budoucnu) tak pozor na peroxid. Jak svetla tak tmava henna obsahuji indigo a to se s peroxidem nema moc rado .... vlasy bys pak mela zelene (tam kde byla tato henna aplikovana).

Ale to jen tak na okraj Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TýnkaM
0-7
0-7


Založen: 19.8.2016
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2016 1:46 pm    Předmět: Citovat

Já věřím, že už si vlásky peroxidem ničit nebudu Smile éru růžových a modrých vlasů mám naštěstí zdárně za sebou (a kupodivu nejsem plešatá Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: čt únor 09, 2017 10:31 am    Předmět: Citovat

Pro jednou se mi nepodařilo sehnat obvyklý odstín od Henné Color, tak jsem včera vyzkoušela Lamdu. A stručně řečeno: Lamda je fakt úplně jiné kafe.

Udělalo na mě dojem, jak jemný má prášek - skvěle se nanáší, takže i z jedné krabičky se dostane na všechny vlasy a není třeba nastavovat kašičku dalšími přísadami. Barva nepotřebuje k chytnutí dlouhé hodiny a je už po chvíli výrazně sytá. (Což je trochu negativum pro ty, kteří chtějí jen lehké oživení odstínu, nebo dobarvení odrostů - a taky pro ty, kteří jako já zadělají při barvení celou koupelnu. Wink ) Zkrátka, kdo předtím používal jinou značku, po vyzkoušení téhle nejspíš bude příjemně překvapený... Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eunikee
8-20
8-20


Založen: 23.9.2018
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út září 25, 2018 7:45 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, já jsem se barvila hennou zatím jenom jednou a to blond odstínem Khadi. Chytlo mně to jenom jemně, možná protože to bylo teprv poprvé barvený. Jsem s ní celkem spokojená, ale s cenou už míň. Teď ji ještě k tomu zdražili, takže 100 g už stojí 239,-, což je hrozně moc. Sad Proto hledám levnější variantu. Chtěla bych, aby byla opravdu přírodní, což Lamda asi je, ale když jsem se koukala na jejich vzorník, tak ty odstíny vypadají hrozně sytě a nepřirozeně. Sice tím pádem asi budou líp chytat na šediny (Khadi mně na ně zatím nechytla, ale barvila jsem se jenom jednou), ale zase nechci úplně zrušit můj přírodní odstín vlasů (mám světle hnědé vlasy a konečky přechází až do blond). Spíš bych chtěla jenom dodat mírný nádech. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli se dá hennou Lamda nabarvit jenom jemně, nebo to chytá jenom tak hrozně sytě?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eunikee
8-20
8-20


Založen: 23.9.2018
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2019 10:27 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem vyzkoušela Lamdu měděnou, ale vůbec se mi to nelíbilo. Very Happy Myslela jsem si, že do zrz to bude fajn, ale na těch mých hnědých vlasech to nevypadalo moc dobře. Naštěstí se mi to celkem rychle vymylo. Teď používám světle hnědou a s tou jsem teda moc spokojená. Ředím si ji cassií, aby byla světlejší a líbí se mi, že neobsahuje indigo, tak snad po opakovaným používání mi nebudou moc tmavnout vlasy. Kryje mně aji šediny, sice jenom světlunce, ale stačí to, že už mi tolik nesvítí a pokud je vyloženě nehledám, tak to ani moc nejde poznat. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 64, 65, 66

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.