Suché, zničené a lámavé vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b1d3e2b1d8688f2d40d4d98584038d85Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: so duben 16, 2016 3:22 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, doporučuji zkusit přírodní kosmetiku, Bione je moc fajn Smile! Pro susší a lámavé vlasy zkus řadu s keratinem a argonovým olejem. Používej šampón i kondicionér, po umytí, když jsou vlasy ještě vlhké do nich vmasíruj opravdu pár kapiček lehkho meruňkového oleje. Zbav se fénu a nech vlasy volně schnout Smile.

A jednou za čas olejový zábal na mokré vlasy, nejlepší bude zábal z meruňkového nebo kokosového oleje, protože jsou lehké, olivový mi třeba vlasy extrémně zatěžuje vysušuje. Musíš to zkusit Smile. Vlasy namočíš teplou vodou, napatláš olejem, zabalíš do folie, prohřeješ a necháš působit minimálně hodinu. Poté důkladně umyješ šamponem, aby ses zbavil mastnoty. Olej uzavře vlhkost ve vlasech a zároveň jim dodá živiny, budou pak hebké a hydratované.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magorka
8-20
8-20


Založen: 27.5.2014
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2016 7:43 pm    Předmět: Citovat

Ahoj kokos jsem zkoušela a beru ho furt je užasný Smile a ktomu bione je tohle ono? http://www.vmd-drogerie.cz/bione-keratin-vlas-regen-260ml-5216/?gclid=CM3v5uO_tMwCFeop0wodnYwKPw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2016 8:50 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
No, tohle je jen infuze. Bione najdeš v Tetě nebo v Jasmínu, Jednotě a těch zapadlejších drogerkách. Jestli to chceš objednávat na netu, tak tady: http://www.drogerex.cz/bione-cosmetics-bio/?PHPSESSID=b70909d6c0e095a79c382ff115a60007
Teda koukám, že tam to nemají za špatné ceny a sortiment široký, tak asi klidně i tam.

Ještě přidávám seznam prodejen, který uvádí na webu: http://bionecosmetics.cz/kde-nas-koupite

Hele, mají spoustu řad, musíš vyzkoušet, jaká ti bude vyhovovat. Jako pro sušší vlasy bych doporučila něco s olejem nebo bambuckým máslem, pak třeba medový šampon. pro mastící se vlasy třeba konopnou řadu. Já používám Panthenol & Keratin řadu (Kterou si pochvaluje i Petra Lovelyhair) a vyhovuje mi, pak chci zkusit Aloe Smile.

U různých řad mají různé produkty, na tělo i na vlasy. Někde šampon i kondicioner, někde jen šampon, jindy i masky a vlasové přípravky ve sprejích (infuze, tekuté vlasy, atd.), někdy i vlasové vody. Trochu v tom zapátrej a na základě vlastních zkušeností s nějakými látkami zkus něco vybrat. Pokud ti nesedne šampon, hned se nevzdávej, ony různé šampony mají na různé vlasy jiný vliv, takže zkusit třeba zabrouzdat do jiné řady Smile.

Jinak Bione by měla být přírodní kosmetika, co se týče šamponu, tam jsou, ale v kondicionérech a těch sprejových věcech je prý nějaký konzervant, prý se ale hned odpaří a nic škodlivého to snad nebude, musíš pročíst složení, no Smile. A ve vlasových vodách je alkohol, tak pozor na to, pokud ti nesedí Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2019 8:55 pm    Předmět: Citovat

Je možné, že by prašné prostředí (zvířený písek, ale vlastně prach jakéhokoliv druhu) vysušovalo vlasy? Dřív jsem na to nijak extrémně netrpěla, ale teď si toho začínám všímat. Dokonce jsem se dost ostříhala, ale už je to zase tam, kde předtím.
Co s tím?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.