Padání vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 324, 325, 326

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fb337bf4a2f96c0c35ec108554a1976aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rhiannon
41-80
41-80

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2019 10:28 pm    Předmět: Citovat

Doufám, že něco jako "přirozená obměna vlasů" existuje. Protože mě to dostihlo taky.
Od začátku srpna jsem vysadila prášky (Lindynette20, prý šetrné), teď před dvěma měsíci mi začaly více padat vlasy. Jenomže já to nechci házet jen na tu Ha - doktorka se těmto strachům vždy směje, každý člověk má úplně jiné zkušenosti, a tak nelze nic říct s jistotou. Navíc je zima.
Nejhorší je, že u mě to nikdo nebere vážně. Mám fakt hodně husté vlasy. Jsou skoro na zadek, ale cop mám kvůli hustotě krátký. Takže reakce je vždy: "AAAAle, koukni, kolik jich máš. Tobě by pár kilo vlasů dolů neuškodilo. Jsou to jen vlasy. Nejde to vidět."
Vždy (i před prášky) pro mě byl obvyklý tak 1 - 10 vlasů ven za den. Během Ha taky. Před dvěma lety jsem měla nějaký stres, a chvíli padaly (ale taky zde byl kofeinový šampon, takže zase více možností). Od té doby to bylo do 30, do toho stavu bez pádu se to nevrátilo. A teď je to někdy v klidu, jindy takám hrsti.
Jím MSM, kontryhel, kopřivu, tablety z Dm, i zbytek stravy je dobrý, piju dost.
Nechci si vsugerovávat, že kvůli práškům to prostě tak je a budu plešatá - tím bych to asi jen zhoršila. Ale postup "nemysli na to" jde při každém "nosném"prohrábnutí do kopru.
Je třeba možné, že pro lidi s běžným objemem je normální těch 100 denně, ale když mám 4x tolik (podle kadeřnic a pohledu na jiné copy), holt mi jich může beze škod vypadnout víc? Nebo to mlže být ročním obdobím, dnem cyklu, obměnou, která je normální a nebude po ní tonzura?
Asi jsem se potřebovala vypsat někde, kde je víc maniaků Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 324, 325, 326

Přejdi na: