Zima a mráz

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=49709d5f2808fd35b7436b7f2f12e559Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dgsg
0-7
0-7


Založen: 23.12.2017
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne listopad 03, 2019 11:20 am    Předmět: Zima a mráz Citovat

Ahoj, celou zimu pracuji na horách a jsem 8 hodin denně na mrazu ( pokud tedy je). Takže celé dva měsíce nosím čepici, abych nezmrzla. Po loňké zimě jsem přišla o cca 10cm. Takže bych se tomu letos ráda vyhla. Nějaké rady jak vlasy chránit? tzn. nosit je v ulíku nebo copu? Moc děkuji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út listopad 05, 2019 12:36 am    Předmět: Citovat

Podle mě je cop (nebo ještě líp nějakej uzel/drdol) zvlášť takhle přes zimu k vlasům šetrnější, to odírání o svetry zvládají málokterý. A ještě se mi přes zimu osvědčilo (ať už nosím čepici, nebo ne) víc dbát o to, aby se dýlky a konce tak nevysoušely (protože pak mají právě větší tendenci k třepení a lámíní). Někdo si pochvaluje olej aplikovanej na vlhký vlasy, ale mě třeba samotný oleje spíš vysoušejí, a dalko větší radost vlasům udělá trocha nějakýho přírodního kondicionéru (velikost cca jako lískovej ořech) podle potřeby vemnout do dýlek (případně smíchat s kapičkou oleje (můj favorit je avokádovej). Aplikovat podle aktuálního stavu vlasů - mám odbodbí, kdy musím fakt denně, jindy stačí jednou za týden nebo i za dýl, to je potřeba vyzkoušet na vlastní kůži (ehm, vlastně vlasy).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.