Přírodní kosmetika - dotazy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2172776c59b2b38fe291143d7cc3ffc3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2013 10:17 am    Předmět: Citovat

Tu první stránku jsem taky našla. Nevím jestli to nemá co dočinění s tou evropskou směrnicí, protože píšou léčivá kosmetika. Ale zas normálně jsem jí koupila v kamenným obchodě tak nevím, asi se zkusím zeptat tý ženský, jestli mi může objednat i něco jinýho, protože když konečně objevím něco, kde ten obsah extraktů stojí za řeč tak se toho nemíním vzdát. Navíc ta druhá stránka se mi zdá dost natažená, já ten gel kupovala za 59, oni ho mají za 75 Rolling Eyes )
(jinak ty cca 3 mm dásně mi chybí už si 7 let a najednou jsou po měsící skoro tam, pro mě opět důkaz, že příroda je zkrátka všemocná. A to jsem chtěla prostě jen přírodní pastu a tak jsem šla do nejbližšího obchodu a čapla první co jsem viděla)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kristyna.
41-80
41-80


Založen: 7.4.2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2013 4:21 pm    Předmět: Citovat

Titania: Díky za radu:-) Jak píšeš, že lávová země vysušuje vlasy, tak to pro mě asi nebude:-( Mám problém se suchými vlasy a citlivou pokožkou. Takže zkusím nejprve něco z DM, pokud mi to nebude vyhovovat, tak potom nějakou šetrnou Bio kosmentiku. Nejvíce se mi z běžné kosmetiky osvědčily dětské šampony.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2013 4:46 pm    Předmět: Citovat

Není zač! Držím palce, ať najdeš něco rozumnýho, co se bude vlasům i pokožce hlavy líbit. Ono i u těch dětskejch věcí je to často případ od případu, některý jsou moc fajn, ale sem tam se najde nějaká, kterou by člověk podle složení dal vlastnímu dítěti leda tak za trest Twisted Evil .
A jinak u mně na citilvou pokožku hlavy funguje mejt tenzidama jenom jednou za několik mytí - dost často stačí, když člověk umyje mezi dvěma mytíma šamponem jednou jenom vajíčkem s medem a citronem, shikakai, nebo mycím vlasovým olejem, a pokožka si od tenzidů a dalších dráždidel odpočine a je zase v klidu. Ale než člověk přijde na to, co mu funguje, holt to chvilku trvá. Tak držím palce, ať se Ti to podaří najít brzo! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aduška23
0-7
0-7


Založen: 17.5.2023
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st květen 17, 2023 7:42 pm    Předmět: Citovat

Ahoj holky,
ráda bych obnovila diskuzi a zeptala se, jestli máte někdo tip na veganskou vlasovou kosmetiku, prosím?
Děkuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Julčababor
0-7
0-7


Založen: 24.5.2023
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st květen 24, 2023 2:15 pm    Předmět: Citovat

Používám Khadi rostlinné barvy na vlasy a oleje. Tělovou kosmetiku vyzkoušenou nemám, ale vlasová je pecka. Příjemná, jemná, hydratuje, nevysušuje, barvičky krásně chytají. Barvím měděnou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.