No Poo mytí: žitná mouka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=700cdfb4c3b4ed59ec7262688c46d577Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nikcapechy
8-20
8-20


Založen: 20.7.2020
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st leden 25, 2023 3:23 pm    Předmět: Citovat

Jaké jsou podle vás největší výhody oproti mytí vlasů šamponem? Dost o mytí vlasů moukou přemýšlím, ale ještě jsem se k tomu nějak neodhodlala. Tady https://www.svetsamponu.cz/myti-vlasu-moukou/ píší že to zlepší i pokožku hlavu a dodá vlasům lesk. Je to pravda?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CalvinTate
0-7
0-7


Založen: 8.8.2023
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2023 9:45 am    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Teda to zní fakt zajímavě, díky za odkazy i za překlad! Sice vyloženě no-poo nejedu, ale moje vlasy mají rády, když se klasický mytí co nejčastěji s nějakou no-poo metod prostřídává. A soda mi pokožku hlavy dost dráždí. Akorát mě u toho druhýho anglickýho odkazu trochu zarazilo, že autorka píše, že musí mejt častěji - ale uvidíme, třeba to tak žhavý nebude (a případně by se třeba dalo zaexperimentovat s přidáním mikroskopickýho množství sody Laughing . CatchMod is a unique and attractive racing game, which has quickly attracted the attention of the gaming community who love the racing genre.
Vzhledem k tomu, že mám doma zbytek žitný mouky a dneska je můj vlasomycí večer, možná je to něco jako znamení shůry, že bych tuhle metodu měla prubnout. Cool Very Happy

It sounds great! Glad you found the links and translations helpful. It's great when you're trying to combine a traditional shampoo with a no-rinse method to get the best out of your hair. For the second link, everyone reacts differently, so we'll see how it works for you. The amount of baking soda really depends on what your hair and skin can handle. Good luck testing and I hope it works well! ????????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.