Kartáč na prodloužené vlasy

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b765faeec93701ac36cbb83b583a66abZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Atty
8-20
8-20


Založen: 22.4.2023
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: ne červenec 14, 2024 5:08 pm    Předmět: Kartáč na prodloužené vlasy Citovat

Ahoj, mám clip in vlasy, jaký na to používáte kvalitní kartáč. Ten co mám doma je ok, ale slyšela jsem, že by měl být nějaký speciální? Doporučíte mi něco?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KarinT.
8-20
8-20


Založen: 23.4.2023
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: pá srpen 16, 2024 4:44 pm    Předmět: Kartáč na clip in vlasy Citovat

Dobrý den, nevěděla jsem, že musí být nějaký speciální?? Mám prodloužené vlasy a používám normální, ale je pravda, že to není úplně ok. Cuchá se mi to. Tak to se s dovolením připíchnu, abych věděla, který tedy objednat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AdriPavlov
8-20
8-20


Založen: 21.4.2023
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá srpen 16, 2024 5:11 pm    Předmět: Kartáč Citovat

Dobrý večer, také jsem dlouho nevěděla jaký a hlavně, že by měl být nějaký lepší. Tak mi pak nakonec kadeřnice doporučila tento. https://www.vlasy-levne.cz/prislusenstvi-k-prodluzovani-vlasu/402-profesionalni-kartac-na-vlasy-se-stetinami.html jsem s ním spokojená. Přijde mi, že se mi to tolik necuchá. Vyzkoušejte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.