Vydrží barva na melíru?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ifa
21-40
21-40


Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 5:36 pm    Předmět: Re: Vydrží barva na melíru? Citovat

A má poslední otázka v tomto topicu. Ta barva se z melíru celá vymyje nebo to bude jen trochu světlejší? Díky za odpovědi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 7:01 pm    Předmět: Citovat

Mi se barva z melíru vždy vymyla,ale už neměl tu barvu co na začátku. Zůstal mi zlatý nádech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ifa
21-40
21-40


Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 7:18 pm    Předmět: Citovat

Takže ho přebarvit nejde ničím. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 9:30 pm    Předmět: Citovat

Já mám odrůstající melír mám ho ted někde u krku a děsí mě představa, že bude ještě půl metru odrůstat, ale pravidelně si hennuju vlasy na hnědo a po několika hennování mi melír zanikl a vydává jen takové zrzavé odlesky, takže to vypadá přirozeně...aspon podle fotek a zrcadla to tak vypadá a lidé jsou překvapení, když jim řeknu, že mi odrůstá melír Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pett28
41-80
41-80


Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 2:59 am    Předmět: Citovat

Melir mam na hlave par dni a uz vim, ze je to poprve a naposled. Puvodne jsem si koupila barvule a ze se do toho pustim sama, ale dostala jsme trochu strach. Nakonec jsem se objednala do stejne jmenovaneho salonu, tam kde mi to udelali, ale do jine casti mesta. Je to vyhlasene kadernictvi, dokonce se stalo kadernictvim roku 2006. To jsem si rikala, jednou za cas jdu ke kader. tak si priplatim at je to od profesionala, ted uz vim, ze je to hloupost, si toto myslet. Jenze rikali, ze to nemuzou jen tak prebarvit a ze to musi udelat jinou metodou, ktera je vic zdlouhava. Tak doufam, ze bude hlavne setrna. Mam ted na hlave cely dny oliv. olej, tak snad me to zase nezmasti. Pak dam vedet, jak to dopadlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 11:15 am    Předmět: Citovat

pokudej melir nabarvenej tak barva samozrejme po case zmizne ci se no rpomeni na fujky fujky Confused . Pokud si da jen odbarvit trosku rpo zesveeni treba tak zustane to zrzave ci blond jako pri prvni aplikaci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2007 3:45 am    Předmět: Citovat

Mě melír po pár přebarveních- 2x barva(to byla hloupost) a následně přelivy- úplně zmizel, poznalo se to pak už jen podle toho, že melírované pramínky byly vysušené a poničené...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.