Oliveti

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8a4964d2a800b110d212db5ae6469e0eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 6:43 pm    Předmět: Oliveti Citovat

Tak k nám dorazila nová kosmetika z Itálie s olivovým olejem..
Složení jednoho šamponu je takové:

Agua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Propylene Glycol, Laurdimonium Hdyroxypropyl Hydrolyzed Wheat, Protein, Olea Europaea Leaf Extract, Profumo, Hydrolyzed Wheat Protein Olivate, Phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Phenoxypropanenediol, Lactic Acid, Maltodextrin, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Chloride.

Hmmm, tak jestli tam není jen ten olivák v bio kvalitě...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 6:49 pm    Předmět: Citovat

Podle složení bych řekla, že takový "normální" šampon. Sice bez silikonů, ale jsou tam třeba naše oblíbené parabeny.
Btw ta kosmetika se označuje za bio nebo přírodní?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 6:53 pm    Předmět: Citovat

No já právě nevím Confused četla jsem nějaký vzkazy na stránkách vivanatura, tam psala ta distributorka a nabízela tuto kosmetiku..jo psala toto:

Dobrý den,

jsem dovozcem italské přírodní kosmetiky Oliveti na bázi BIO olivového oleje. Jedná se o velmi kvalitní přírodní prodkut, který je novinkou na českém trhu.

Takže je přírodní a ne bio, tak to potom jo Wink

Holt ty parabeny nejsou úplně košer Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 6:57 pm    Předmět: Citovat

Teď jsem si to našla na biosféře. No mám z toho trochu rozporuplný pocit-na jednu stranu se chlubí, že "K výrobě kosmetiky ?Oliveti? je použit panenský olivový olej, vypěstovaný na zemědělském statku Buonamici, certifikovaný jako BIO výrobek nejvyšší kvality. ", na druhou stranu mě ale složení moc nepřesvědčuje o tom, že by to byla bio nebo přírodní kosmetika. Spíš bych řekla, že je to "normální" kosmetika s panenským olivovým olejem (podle mě se tam to, že je ten olej v bio kvalitě, docela ztratí. Já osobně bych radši nebio olej, ale víc přírody)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 7:29 pm    Předmět: Citovat

Taky bych řekla, že se ten bio olej v celkovým výrobku ztratí, ale třeba někomu sedne Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 11:43 am    Předmět: Citovat

janie uz druha polozka ve slozeni je v opravdu prirodni kosmetice tabu....akze jedna spis o tahace penez,co si na prirodni kosmetiku hraji(podobne jako extravaganja z dm,co je v regalu spolecne s alverde ,laverou a weledou) Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 1:41 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím plně s holkama. Ono sice tam nejsou ty nevymývací silikony ale ropné vymývací tam jsou-takže ani tak pro pokožku hlavy nic moc. Složení mě teda taky pěkně udivilo-až jsem valila oči na tu drzost s jakou nás někteří lidé balamutí Evil or Very Mad Exclamation Ale na nás nemají, my se napálit nedáme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: út únor 19, 2008 4:06 pm    Předmět: Citovat

tak jsem si dneska v lékárně koupila šampon - jmenuje se olivia - lékárnice tvrdila že je přírodní - měla jsem sebou ječící mimi tak jsem po obsahu nepátrala.. vzala jsem ho a složení uplně to samé jak šampon popsaný v úvodu.. až na jden detail.. výrobce čr.. malinkým vzadu.. na obalu zepředu italské napisy, taky since 1889 a česky regenerační šampon - vis natura.. tak jsem se zas vypekla..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.