NALEPOVACÍ VLASY...HRŮZA
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=30bd8c5f1dea7730f03a80a6229afb31Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 11:58 am    Předmět: Citovat

Incrí napsal:
Tohle téma jsem zvolila především proto,že jsem si dřív vůbec nevážila svých vlastních vlasů a když jsem se koukala na ty "hvězdičky" v americe a zahraničí, hledala jsem různé účesy a pořád jsem se opičila,pořád něco vymýšlela a nebyla spokojená sama se sebou(hlavně,když jsem byla mladší)Ale pak jsem přišla na to,že to je všechno taková oblbovačka...tuny make-upu,příčesy,silikony Rolling Eyes ,no však to znáte... a díky tomuto serveru vím,že krása je úplně v něčem jiném a že ne nadarmo se říka,že ČESKÉ ŽENY JSOU NEJKRÁSNĚJŠÍ..ale hlavně,když jsou přirozené,protože v přirozenosti je krása Smile a taky,každý má být sám sebou,protože příroda věděla,komu co právem nadělila( a ne jednou jsem to tady četla;o))

a tady ještě koukněte na toto:
http://mp.hairboutique.com/hairdo.asp?REFID={59DCFC27-F98C-4B11-996C-D8EE2B364D77}


to zas tak hrozný není.. jen teda nevim jak moc to drží.. pořád lepší než si nechat zašít a zalepit vlasy..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.