Ach ty moje ratolesti...

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Měli by se dětem v dětsví hodně zkracovat vlásky?
ne
71%
 71%  [ 10 ]
ano
0%
 0%  [ 0 ]
nevím
28%
 28%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 14

Autor Zpráva
Jalunka
0-7
0-7


Založen: 7.3.2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá březen 07, 2008 8:09 am    Předmět: Ach ty moje ratolesti... Citovat

Všechny Vás zdravím,dnes jsem se zaregistrovala...přeci jenom spřízněných dušiček není nikdy dost a člověk je tvor společenský,tudíž,mít si s kým povídat,je(pro mne) velmi důležité.
Vlasy mi rostly pět let,rostou mi rychle a hodně toho vydrží.Občas mi ta délka leze krkem,ale nějak nemám odvahu je zkrátit.
Je ale jedna věc,která mi strašně vadí.Nemám ráda,když mi někdo na vlasy sahá,vadí mi to i u mých holek a ty ke všemu ještě tahají a na to jsem obzvlášť alergická Razz
Moje starší dcera Eliška má vlasy po mne.Pevné,kvalitní,rovné a husté.Ve dvou letech je má pomalu po zadeček,ale protože je ještě malá a v celku se dost potí,nechali jsme je ustřihnout po lopatky.
Mladší dcerka Terinka,má husté vlásky,vlnité a zrzavé...zatím je moc dlouhé nemá,byl jí v lednu rok...takže si myslím,že délka se projeví až tak za rok. Tak to je asi tak pro úvod vše.Krásný zbytek dne Sára Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: pá březen 07, 2008 8:42 am    Předmět: Citovat

Náš malej má dva roky. zkracuji mu to akorát trochu na vrchu a na bocích. sice mu všichni říkají,že je pěkná holčička Smile ale to nevA nelíbí se mi,když jsou prdoši vylepaní..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.