Pozdrav od Hanky

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ee8aa866e65323a012d87c28867e4b95Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 1:27 pm    Předmět: Pozdrav od Hanky Citovat

Ahoj všichni,
při brouzdání na netu jsem náhodou narazila na tyhle fajn stránky. Protože už od malička obdivuji krásné vlasy, tak mně tu máte Smile Ráda si o nich povídám, ráda se na ně dívám Smile (a ráda bych ty své udržovala v dobrém stavu)
"Díky" pracovnímu i mimopracovnímu vytížení sem asi nebudu moci chodit tak často, jak bych chtěla, snad si to nějak zařídím.
Těším se Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 1:29 pm    Předmět: Re: Pozdrav od Hanky Citovat

hankabar napsal:
Ahoj všichni,
při brouzdání na netu jsem náhodou narazila na tyhle fajn stránky. Protože už od malička obdivuji krásné vlasy, tak mně tu máte Smile Ráda si o nich povídám, ráda se na ně dívám Smile (a ráda bych ty své udržovala v dobrém stavu)
"Díky" pracovnímu i mimopracovnímu vytížení sem asi nebudu moci chodit tak často, jak bych chtěla, snad si to nějak zařídím.
Těším se Very Happy

My se také těšíme ( a pozor - tyhle stránky jsou silně návykové Twisted Evil )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 1:38 pm    Předmět: Re: Citovat

Jojo, návykové jsou Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 5:12 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Hanko, vitej u nas, a at se Ti tu libi i navzdory pracovnimu vytizeni (je nas tu takovych, uhm, vic Smile)

PS - sympaticke fotky v profilu Smile
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.