zdravím a přeji krásný začátek jara :-)

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e231c8ee8fbfd7a5f6b6854a57760294Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ksilhanova
321-600
321-600


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 348

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 12:04 pm    Předmět: zdravím a přeji krásný začátek jara :-) Citovat

Ahojky všem, na tyto stránky jsem přišla náhodou, hledala jsem informace o vláskách, o péči o ně a narazila na vás Smile nedalo mi to a zaregistrovala jsem se.
Hledám tu inspiraci a doporučení kosmetiky na moje vlásky, už jsem toho vyzkoušela dost, ale zatím převážně přípravky z běžných drogerií ale po přečtení pár příspěvků jsem se rozhodla, že bych mohla zkusit i něco jiného, třeba ten kokosový olejíček mě velmi zaujal Smile) Mám původně tmavě kaštanové vlasy ale už asi rok jsem blondýna a asi dlouho budu Smile ale s tím je bohužel spojeno i to, že mám vlasy křehčí konečky lámavé a vysušené se sklonem ke krepatění a kroucení a u hlavy se mi rychleji mastí. Takže budu moc ráda když se budu moci poradit. Zatím se mějte suprově Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 12:47 pm    Předmět: Citovat

ahojky Ksilhanovo Very Happy tak to te tu moc vitam a pekne se rozkoukej,protoze tech rad je tu opravdu mooooc Wink Laughing kokosovy olej je skvela volba,tak at ti pekne slouzi a vlasky jen zari Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 5:13 pm    Předmět: Citovat

Ahojda, vitej u nas, toz tady najdes rad mozna vice nez se da vubec vstrebat Smile
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.