libi se mi dlouhe vlasy

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=17bd5f442ab2af943b4f7d667c048de1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
smajlik
0-7
0-7


Založen: 8.11.2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne prosinec 10, 2006 2:57 pm    Předmět: libi se mi dlouhe vlasy Citovat

jsem rad ze jsem objevil tuhle stranku, protoze dlouhy vlasy na zenskem pohlavi me fascinujou:-)

nevim cim to je, ale kdyz ma holka vlasy dlouhy do pul zad nebo co nejdelsi, tak me to uplne fascinuje, hrozne rad se na to divam a jeste radsi je hladim nebo si s nima hraju Smile skoro jsem si rikal, ze to je uchylka, ale ono me to "nevzrusuje" jako tak, ale spis se mi to hrozne libi.......
....proste krasny dlouhy rovny nebo vlnity vlasy do pasu nebo ke stehnum, to je uzasny, jen me mrzi, ze je toho tak malo.........

snad v tom nejsem sam.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirekdfk
0-7
0-7


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so prosinec 16, 2006 11:30 pm    Předmět: Re: libi se mi dlouhe vlasy Citovat

smajlik napsal:
jsem rad ze jsem objevil tuhle stranku, protoze dlouhy vlasy na zenskem pohlavi me fascinujou:-)

nevim cim to je, ale kdyz ma holka vlasy dlouhy do pul zad nebo co nejdelsi, tak me to uplne fascinuje, hrozne rad se na to divam a jeste radsi je hladim nebo si s nima hraju Smile skoro jsem si rikal, ze to je uchylka, ale ono me to "nevzrusuje" jako tak, ale spis se mi to hrozne libi.......
....proste krasny dlouhy rovny nebo vlnity vlasy do pasu nebo ke stehnum, to je uzasny, jen me mrzi, ze je toho tak malo.........

snad v tom nejsem sam.....


Neboj se je nás víc.... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: ne prosinec 17, 2006 7:41 am    Předmět: Re: libi se mi dlouhe vlasy Citovat

Mirekdfk napsal:
smajlik napsal:
jsem rad ze jsem objevil tuhle stranku, protoze dlouhy vlasy na zenskem pohlavi me fascinujou:-)

nevim cim to je, ale kdyz ma holka vlasy dlouhy do pul zad nebo co nejdelsi, tak me to uplne fascinuje, hrozne rad se na to divam a jeste radsi je hladim nebo si s nima hraju Smile skoro jsem si rikal, ze to je uchylka, ale ono me to "nevzrusuje" jako tak, ale spis se mi to hrozne libi.......
....proste krasny dlouhy rovny nebo vlnity vlasy do pasu nebo ke stehnum, to je uzasny, jen me mrzi, ze je toho tak malo.........

snad v tom nejsem sam.....


Neboj se je nás víc.... Very Happy


no to zaručeně nejseš a není to omezené ani věkem.... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Camilla
8-20
8-20


Založen: 2.3.2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 3:06 pm    Předmět: =) Citovat

Very Happy Ehm já má vlasy zatím jen pod ramena,ptz jsem byla ill a musely jít pryč,ale zase dorůstaj=D akorát mě štve že sjem je měla tmavě rezavé a ted je mám tmavě hnědé Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.