O koupání, sprchování a jiném čvachtání
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fcb5ecfec8284d673ba0bb6188454ffaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 8:13 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
to jo tygrik je pro me jediny,kdo mi neva(jinak od mala i mamka by mi vadila,natoz nekdo jiny brrr

bone to souhlasim,tam mi to neva,ale v ty sprse mi to vadi hodne,pripadam si trapne,zranitelne no prost eje to oskliva smes pocitu Confused


úplně ti rozumím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 8:07 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
tak ja proste do spolecnych sprch nevlezu,pokud nemam jistotu,ze tam budu sama a nikdo me neuvidi Embarassed mne je ta predstava byt ve sprse s cizim clovekem,nebo byt treba jen videna nekym cizim straslive neprijemna Embarassed

to mě taky vílenko.Já sem hrozně stydlivá a představa že si někdo cizí přijde a zkoukne mě...brrrr....třeba na školních výletech je to hrůza.Vrátíme se všichni spocený a hrneme se do sprch já vím že sme tam jen holky alle stejně takže se sprchuju v takovým čase kdy tam niikdo není.Si pamatuju že sme ve školce chodili do sauny a byli sme tam nahatý a já si pokaždý přinesla plavky a doufala že mi je nechají Crying or Very sad Styděla sem se už jako malinká
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 8:20 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
tak ja proste do spolecnych sprch nevlezu,pokud nemam jistotu,ze tam budu sama a nikdo me neuvidi Embarassed mne je ta predstava byt ve sprse s cizim clovekem,nebo byt treba jen videna nekym cizim straslive neprijemna Embarassed


Jej, tak to nás je víc... Taky do společných sprch nevlezu za žádnou cenu, jen když jsem sama. Přítomnost kohokoliv známého i neznámého mi příšerně vadí. Ani rodinu nesnesu, kamarádky už vůbec ne. Snad v přítomnosti kamarádek se cítím úplně nejhůř, i když jim třeba věřím. Nevím, čím to. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.