Depilace- kde a proč

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kde všude se depilujete?
Nikde, razím přirozenost
0%
 0%  [ 0 ]
jen nohy
0%
 0%  [ 0 ]
jen podpaží
0%
 0%  [ 0 ]
Nohy a podpaží
6%
 6%  [ 2 ]
nohy, podpaží, ruce
0%
 0%  [ 0 ]
nohy, podpaží, ruce, úprava oblasti bikin
17%
 17%  [ 5 ]
nohy, podpaží, úprava oblasti bikin
72%
 72%  [ 21 ]
jinde
3%
 3%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 29

Autor Zpráva
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 8:03 am    Předmět: Depilace- kde a proč Citovat

Depilace-odstraňování ochlupení tu byla, je a bude. Zajímalo by mě, jak jste na tom vy? Dnes je u žen v podstatě společenskou povinností mít oholené nohy a podpaží, jinak jsou považovány za špindíry. I když, vyjímky se stále ještě najdou... Dokonce i muži začínají-co vy na to? Já osobně na sobě chloupky nesnáším, sundavám je z nohou, rukou, podpaží, kreativně upravuji oblast "bikiny". U mužů-méně je více. Nevadí mi zcela neholený, naopak nesnáším třeba vyholené hrudníky,nemluvě o nohou a pod. to mi připadá poněkud...ehm... nemužné. Jediné co mi připadá u mužů dobré je oholené podpaží-tam, zejména v létě, je to asi opravdu i o hygieně a pachu... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 8:12 am    Předmět: Citovat

No tak já si holím podpaží a oblast bikin. Od ledna zdárně odstraňuji chloupky s nohou epilátorem. Jako původní tmavovlásce mi epilace v oblasti bikin a podpaží nebyla doporučena. Prý je z toho dost krve Very Happy
Na rukou mám taky chloupky. neholím. Zbírám odvahu k epilaci Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 8:13 am    Předmět: Citovat

Vlákno o depilaci už tu je, najdete ho zde: http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=691 Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.